دانلود کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق

"هفت عادت خانواده‌های موفق" که زمان زیادی منتظر انتشار آن بوده‌اید، درس‌های گرانبهایی برای خلق و استمرار فرهنگ قدرتمند خانواده در این جهان آشفته ارائه می‌دهد. استفن آر. کاوی بیش از هر چیز نگران خانواده است و فکر می‌کند شما هم این‌گونه باشید.

کاربرد هفت عادت در خانواده کاملاً طبیعی و شایسته‌ی هر خانواده‌ای است. در واقع این عادات در خانواده آموزش داده می‌شوند. اگر داستان‌های خانواده‌هایی که این هفت عادت را به کار برده و به نتایج شگفت‌انگیزی رسیده‌اند، ملاحظه کنید، این را به خوبی احساس خواهید کرد.

هر خانواده‌ای موقعیت متفاوت و منحصربه‌فردی دارد. ولی همه‌ی خانواده‌ها از جهاتی به هم شبیه هستند. من حدس می‌زنم که ما با مشکلات روزمره‌ی مشابهی درگیریم.

من معتقدم که خانواده سنگ‌بنای جامعه است و مهم‌ترین مراحل تکامل انسان در آن صورت می‌گیرد و معتقدم که ما مهم‌ترین کارهای‌مان را در خانه انجام می‌دهیم. خانم باربارا بوش این نکته را برای دانشجویان کالج ولزلی این‌گونه شرح داده است: «به همان‌اندازه که تعهدات شما به عنوان دکتر، حقوقدان و مدیر شرکت مهم است، فرامش نکنید که قبل از هر چیز شما انسان هستید و به یاد داشته باشید که پیوندهای انسانی با همسر، بچه‌ها و دوستان، مهم‌ترین سرمایه‌گذاری شما خواهد بود.

 ۳۳۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-96875-1-3 

چاپ ۱۳۸۷، قیمت الکترونیکی: ۲۳۵۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیامی شخصی
پیشگفتار
شما در نود درصد موارد از مسیر اصلی خارج می‌شوید
بنابراین چه باید کرد؟
عادت اول: عامل باشید
عادت دوم: با دوراندیشی شروع کنید
عادت سوم: کارها را به ترتیب اهمیت، اولویت‌بندی کنید
عادت چهارم: برنده‌- برنده فکر کنید
عادت پنجم: ابتدا دیگران را درک کنید، سپس بخواهید درکتان کنند
عادت ششم: همکاری
عادت هفتم: تیغتان را تیز کنید

راهنمای دانلود کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق

برای دانلود کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هفت عادت خانواده‌های موفق

نظرات کتاب هفت عادت خانواده‌های موفق

hosein daei
۱۳۹۹/۱/۱۵
جالبه بعد از تماشای فیلم خاطرات موتور سیکلت ناخودآگاه به این سمت اومدم به سمت آگاهی به سمت نور به سمت جرقه معجزه کتاب خواندن حکمتی بود برای من❤❤❤
بهنام زرکش
۱۳۹۶/۱۱/۲۹
استفن کاوی همیشه یه اسطوره واقعی بوده...
مشاهد همه نظرات (۲)