دانلود کتاب هلن کلر، حامی شجاع


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هلن کلر، حامی شجاع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هلن کلر، حامی شجاع

کتاب هلن کلر، حامی شجاع نوشته اسکات آر. ولورت، از مجموعه کتاب‌های تصویری مخترعان و کاشفان، داستان زندگی هلن کلر و اتفاقاتی که برایش رخ داد را به صورت تصویری برای کودکان روایت می‌کند.

موضوع کتاب هلن کلر، حامی شجاع (Helen Keller: Courageous Advocate) چیست؟

اسکات آر. ولورت (Scott R Welvaert) در کتاب خود به زندگی هلن کلر و معرفی او می‌پردازد. هلن کلر نویسنده و فعال سوسیالیست آمریکایی در سال 1880 در آلاباما به دنیا آمد. در 18 ماهگی به دنبال ابتلا به بیماری مننژیت، بینایی و شنوایی خود و ارتباطش با دنیای بیرون را از دست داد. در 6 سالگی، او را نزد الکساندر گراهام بل بردند و بل پس از معاینه، آن سالیوان معلم بیست ساله که در موسسه آموزش نابینایان بوستون کار می‌کرد، را به آن‌ها معرفی کرد.

هلن کلر می‌گوید زندگی‌اش با ورود این معلم در یک روز از ماه مارس سال 1887 زمانی که 7 ساله بود، شروع شد. سالیوان که معلمی دلسوز و باتجربه بود تا پایان عمر خود یعنی اکتبر 1936 در کنار هلن ماند. او از طریق فشار دادن یک‌سری علائم با انگشتان خود بر کف دستان هلن، با او ارتباط گرفت و به این وسیله شروع به آموزش کلمات به او کرد.

هلن به تدریج توانست جمله‌سازی، خط بریل و لب‌خوانی از طریق لمس دهان و گلوی فرد صحبت کننده را بیاموزد. کلر همچنین توانست با فشار دادن انگشتانش بر گلوی سالیوان و تقلید ارتعاشات صوتی او صحبت کردن را یاد بگیرد. وی در سال 1904 به عنوان اولین فرد نابینا - ناشنوا و به کمک معلمش که سخنرانی‌ها را در کف دستان کلر می‌نوشت، از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. هلن کلر 11 کتاب و مقالات بسیاری درباره نابینایی، ناشنوایی، مسائل اجتماعی و حقوق زنان نوشت. او در سال 1968 و در 87 سالگی درگذشت.

کتاب هلن کلر، حامی شجاع برای چه کسانی مناسب است؟

کتاب هلن کلر، حامی شجاع قطعاً برای برای تمام کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی مفید و تاثیرگذار خواهد بود.

 ۳۴ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5550-64-1 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: تاریکی و سکوت
فصل دوم: معجزه
فصل سوم: رفتن به مدرسه
فصل چهارم: خدمت به دیگران
مطالب بیشتر

راهنمای دانلود کتاب هلن کلر، حامی شجاع

برای دانلود کتاب هلن کلر، حامی شجاع و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هلن کلر، حامی شجاع
مونا عاشق آبادی
۱۳۹۸/۱۲/۹
بسیار زیبا و آموزنده بود!!!
حمیدرضا رنجبر
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
عاشق این کمیک شدم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)