دانلود کتاب همه چیز درباره مصر باستان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همه چیز درباره مصر باستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همه چیز درباره مصر باستان

کتاب همه چیز درباره مصر باستان نوشته‌ی آنجلا مک دونالد، از مجموعه‌ی «همه‌چیز درباره» به شما اطلاعاتی در مورد مصرشناسی و تمدن آن می‌دهد. این کتاب برای دانشمندان کوچک نوشته‌ شده است تا بتوانند به راحتی اطلاعاتی را که می‌خواهند به دست بیاورند.

موضوع کتاب همه چیز درباره مصر باستان:

مجموعه‌ی جالب «همه چیز درباره» از سوی انتشارات دی کی چاپ شده است که ناشر تخصصی کتاب‌های دایرةالمعارفی محسوب می‌شود. مجموعه‌ی پیش رو دربرگیرنده‌ی موضوعاتی مهم در قالب دایرةالمعارف تصویری است که اطلاعات جذابی ارائه می‌دهد. کتاب همه چیز درباره مصر باستان (Ancient Egypt) دربردارنده‌ی اطلاعات و تصاویر شگفت‌انگیزی درباره‌ی امپراتوری مصر، سربازان و جنگ، مشاغل و لباس‌های مصریان، سیاحت در مقبره‌ها، کودکان مصری و... است.

آنجلا مکدونالد (Angela McDonald) در مجموعه‌ی پیش رو تلاش می‌کند تا بیشترین اطلاعات را با شکل و ظاهری جذاب در اختیار کودکان و نوجوانان قرار دهد تا علاوه بر یادگیری، آن‌ها از مطالعه‌ی این اثر لذت ببرند.

کتاب همه چیز درباره مصر باستان برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تمامی کودکان و نوجوانانی که علاقه‌مند هستند در مورد مصریان باستان و تمدن آن‌ها اطلاعاتی کسب کنند، مفید می‌باشد.

در بخشی از کتاب همه چیز درباره مصر باستان می‌خوانیم:

بخش اعظم تاریخ باستانی، یک فرعون پس از دیگری بر کشور مصر حکومت می‌کرد. این فرعون، از اعضای خانواده و نجیب‌زادگان که همگی زندگی اشرافی داشتند، کمک می‌گرفت. سایر افراد، در خدمت این گروه خاص بودند و به سختی کار می‌کردند، کارهایی که به آن‌ها گفته می‌شد انجام می‌دادند و زندگی ساده‌ای داشتند. حتی هیچوقت موفق به دیدار شاه خود نمی‌شدند.

 ۶۴ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-476-323-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مصریان باستان
جامعه
امپراتوری مصر
سربازان و جنگ
فراعنه
حاکم مصر
اهرام
مومیایی کردن
سفر مردگان
سیاحت در مقبره‌ها
در خانه
آثار هنری
خدایان
معابد
لباس‌های مصریان
زیبایی
جواهرات
مشاغل مصریان
کشاورزی
غذا و نوشیدنی
حیوانات
قایق‌ها و تجارت
دارو
کودکان مصری
نوشتن
مصاحبه با
مطالعه مصر
حقایق و آمار و ارقامی درباره مصر
واژگان
فهرست
تقدیر و تشکر

راهنمای دانلود کتاب همه چیز درباره مصر باستان

برای دانلود کتاب همه چیز درباره مصر باستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همه چیز درباره مصر باستان
ایدا منبری
۱۳۹۹/۴/۶
کتاب خوب و جالبیه
علی حاج احمدی
۱۳۹۹/۱۰/۸
عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی حتماً بایدبخریدش وگرنه از دستش دادین 😊😊
رخساره فیضی پور
۱۳۹۹/۱۰/۴
عالی ممنونم از سازنده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)