دانلود کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور

  • از: آریا عزیزی
  • ناشر: انتشارات فرزانگان دانشگاه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور

کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور نوشته‌ی آریا عزیزی با تاکید بر ماهیت و تاریخچه‌ی بانک‌ها به روابط و همکاری آن‌ها و نقش بانک‌های مرکزی در روابط بین‌المللی می‌پردازد.

کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی به تمام سوال‌های شما پیرامون بانک‌ مرکزی و اقداماتی که این سازمان می‌تواند در راستای بهبود اقتصاد کشور و انعقاد قراردادهای بین‌المللی صورت دهد، می‌پردازد.

آریا عزیزی فصل نخست کتاب حاضر را مانند مقدمه‌ای درنظرمی‌گیرد و برای شما از کلیات می‌گوید و تاریخچه‌ی بانک مرکزی را شرح می‌دهد. در فصل دوم مباحث مهمی مطرح می‌شود و نحوه‌ی شکل‌گیری اتحادیه‌ی اروپا و بانک مرکزی توضیح داده می‌شود و بخش عمده‌ی فصل سوم نیز به معرفی بانک تسویه‌های بین‌المللی اختصاص می‌یابد. آریا عزیزی در فصل پایانی این کتاب پژوهشی، تأثیر همکاری میان بانک‌های مرکزی را مورد بررسی قرار می‌دهد و شما را با هر آنچه لازم است درباره‌ی این موضوع بدانید، آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور می‌خوانیم:

وظیفه حفظ ثبات مالی تا حدودی با وظیفه تضمین یک سیستم پرداخت‌های موثر و کارا همپوشانی دارد و یک سیستم پرداخت‌های موثر و کارا به سیستمی گفته می‌شود که افراد در آن مشتاقانه و با کمال میل پول را در قبال کالا و یا خدمات قبول می‌کنند. بانک‌های مرکزی نیز در سیستم‌های پرداخت‌های بین المللی نقش دارند و بانک مرکزی اغلب اندوخته‌های ارزی خارجی را مدیریت می‌کند و در برخی موارد درجاتی از مسئولیت تنظیم فرایندها و نرخ تبدیل ارز را نیز برعهده دارد و به عنوان عامل مالی دولت، بانک مرکزی معمولا سپرده‌های نهادهای دولتی را می‌پذیرد و به صدور چک برای آن‌ها می‌پردازد و به صدور اوراق بهادار دولتی و بازخرید آن‌ها می‌پردازد.

 ۲۵۰ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6538-35-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۶۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه
فصل دوم: بانکداری مرکزی و پیشینه و مفهوم همکاری...
فصل سوم: همکاری منطقه‌ای میان بانکهای مرکزی در چارچوب اتحادیه اروپا...
فصل چهارم: همکاری جهانی میان بانک‌های مرکزی...
فصل پنجم: ماهیت و آثار مترتب بر موافقت نامه‌های منعقده...
منابع و ماخذ

راهنمای دانلود کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور

برای دانلود کتاب همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  همکاری چندجانبه بانک‌ها در راستای پیشرفت اقتصادی کشور