دانلود کتاب هنری وروجک در نمایش کلاسی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک در نمایش کلاسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک در نمایش کلاسی

کتاب هنری وروجک در نمایش کلاسی نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان و نوجوانان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» اثری از فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) برای کودکان و نوجوانان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک در نمایش کلاسی (Horrid Henry Shows Who is Boss) می‌خوانیم:

او درست مثل یک فیل قوی و درشتی رفتار می‌کرد که در حال راه رفتن در جنگل بود و هر کس سر راهش بود را کنار می‌زد. پیتر گفت: «هنری بس کن. نمی‌تونم روی نقشم تمرکز کنم. صدای چکمه‌هات خیلی بلنده و حواسم رو پرت می‌کنه.» هنری گفت: «کی اهمیت می‌ده؟ اصلاً می‌دونی چیه؟ من از نمایش بدم می‌آد، از همه بیشتر از تو بدم می‌آد.» ولی حرف هنری اصلاً درست نبود چون او عاشق نمایش بود. هنری روی میز آشپزخانه، کاناپه وسط هال، پله‌ها و روی تختش نمایش را اجرا می‌کرد. در واقع چیزی که هنری از آن بدش می‌آمد اجرای نمایش با بچه‌های دیگر بود. هنری هر شنبه قبل از اجرای نمایش می‌پرسید: «نمی‌شه به جای کلاس نمایش به کلاس کاراته برم؟»

 ۳۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-66-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنری وروجک در نمایش کلاسی

برای دانلود کتاب هنری وروجک در نمایش کلاسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنری وروجک در نمایش کلاسی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
علی صداقت
۱۳۹۹/۸/۱۰
نمیدونم نمونه گذاشتن باید این طوری باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)