دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.1 با مترادف آلمانی

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر: انتشارات راین
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.1 با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.1 با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.1 با مترادف آلمانی

کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.1 با مترادف آلمانی ترجمه‌ی محمودرضا ولی خانی، حاوی مترادف‌های آلمانی و معانی فارسی است که به صورت درس به درس و تمرین به تمرین برای یادگیری سریع‌تر، دقیق‌تر و بهتر شما ارائه شده. (فایل کتاب در تاریخ 1399/03/13 جایگزین شده است.)

از مرحلۀ B2 به بعد زبان آموزان مجبورند مترادف آلمانی لغات را نیز به خاطر بسپارند. مترادف آلمانی در این واژه‌نامه می‌تواند کمک مناسبی برای مرحلۀ B2 باشد.

این واژه‌نامه مخصوصا برای زبان‌‌آموزان شاغل یا دانشجو که با کمبود وقت مواجهند، این امکان را فراهم می‌کند که سریع‌تر و مطمئن‌تر به یادگیری واژگان بپردازند. آیا بهتر نیست صدها ساعت جستجوی خسته کننده لغات در فرهنگ‌نامه‌ها صرف حفظ و به کارگیری لغات شود؟ آیا لازم نیست شما منبعی مطمئن جهت دوره لغات کتاب همراه با مثال‌های کاربردی در دست داشته باشید؟

دانستن معنی صحیح لغات و اصطلاحات به شما در "به کارگیری" آن‌ها اطمینان می‌بخشد و با در دست داشتن این واژه‌‌نامه، توانایی روان صحبت کردن و نوشتن را کسب می‌کنید.

 ۱۰۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9731-51-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.1 با مترادف آلمانی

برای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.1 با مترادف آلمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.1 با مترادف آلمانی
H H
۱۳۹۸/۳/۲۸
کتاب خوبیه.. برای کسی که وقت ترجمه کردن لغات رو نداره.. چون متاسفانه منبع خوبی برای ترجمه‌ی آلمانی به پارسی وجود ندارد.. این کتاب کمک می‌کنه در کمترین زمان ممکن به بهترین معنی مورد نظر کتاب دست پیدا کنی..
حسین ربیعی
۱۳۹۸/۷/۲۹
کتاب خیلی خوبیه، من واقعا راضی بودم، با تشکر
مهدی هوشیار
۱۳۹۸/۴/۱۹
عالیه.. در کل تمامی کتاب‌های اقای ولی خانی برای شخصی که می‌خواد المانی بخونه ضروریه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)