دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر: انتشارات راین
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی

کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی ترجمه‌ی محمودرضا ولی خانی، حاوی مترادف‌های آلمانی و معانی فارسی است که به صورت درس به درس و تمرین به تمرین برای یادگیری بهتر و دقیق‌تر شما ارائه شده.

به دلیل اینکه از مرحلۀ B2 به بعد زبان آموزان مجبورند مترادف آلمانی لغات را نیز به خاطر بسپارند، بنابراین مترادف آلمانی در این واژه‌نامه می‌تواند کمک مناسبی برای مرحلۀ B2 باشد.

این واژه‌نامه مخصوصا برای زبان‌‌آموزان شاغل یا دانشجو که با کمبود وقت مواجهند، این امکان را فراهم می‌کند که سریع‌تر و مطمئن‌تر به یادگیری واژگان بپردازند. آیا بهتر نیست صدها ساعت جستجوی خسته کننده لغات در فرهنگ‌نامه‌ها صرف حفظ و به کارگیری لغات شود؟ آیا لازم نیست شما منبعی مطمئن جهت دوره لغات کتاب همراه با مثال‌های کاربردی در دست داشته باشید؟

دانستن معنی صحیح لغات و اصطلاحات به شما در "به کارگیری" آن‌ها اطمینان می‌بخشد و با در دست داشتن این واژه‌‌نامه، توانایی روان صحبت کردن و نوشتن را کسب می‌کنید.

 ۹۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-97315-2-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی

برای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  واژه نامه آلمانی - فارسی SICHER B2.2 با مترادف آلمانی
H H
۱۳۹۹/۳/۲۴
ممنون از جناب محمودرضا ولی خانی بابت کتاب‌های مفیدشون.. کاش فرمت پی دی‌ام این کتاب هم برای فروش بود.. تعداد زیادی از خوانندگان این کتاب در خارج از کشور زندگی می‌کنند و امکان خرید نسخه‌ی چاپی رو ندارن..
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)