دانلود کتاب وظیفه نخبگی

  • از: حسین مجدفر
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب وظیفه نخبگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب وظیفه نخبگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وظیفه نخبگی

جلد چهارم از مجموعه کتاب‌های طعم دانایی با عنوان «وظیفه نخبگی» روش‌های متفاوت کسب‌وکار را در جهان رو به تغییر آینده  تشریح می‌کند و این که توجه به روش‌های قدیمی کسب ثروت و عدم توجه به دنیای دیجیتالی آینده، برای بقا در بازار رقابتی این زمانه کافی نیست. به عبارت دیگر روزگار مشاغل سنتی، سپری شده است!

این مجموعه کتب، چکیده ای مختصر و مفید از کارگاه‌های آموزشی است که در دانشگاه صنعتی شریف در حوزه توسعه کسب و کار، نوشتن طرح تجاری، نگارش مقالات بین‌المللی، رزومه‌نویسی، تکنیک‌های خلاقانه حل مسئله، توفان فکری، اصول و فنون مذاکره، شخصیت‌شناسی، قراردادنویسی، بازاریابی، کار تیمی، مدیریت زمان، تجاری‌سازی ایده‌ها و خلق ثروت از علم، مدیریت پروژه، مدیریت کسب و کارهای کوچک، آراستگی محیط کار، عملی کردن دانسته‌ها، اقتصاد مهندسی، یافتن شغل مناسب، تکنیک‌های مصاحبه، اَبَرشغلهای آینده، مشاغل مجازی و ... برگزار شده است.

دلیل نامگذاری جلد نخست از این مجموعه کتاب‌ها به نام «کمپوت هلو» آن بود که محتوای ارائه شده در یک دوره کارگاه‌های آموزشی را که دانستن آن‌ها برای هر فردی ضروری است با کمترین حجم مطلب و بیشترین سودمندی ارائه نماید. بنابراین کوشش شده است تا از شرح و تفصیل مطالب خودداری شود و فقط ذهن خواننده را متوجه موضوعات مورد نظر در کتاب نماید ولی تفکر بیشتر و درک کامل آن را به خود او واگذارد. به نظر می‌رسد خواننده فارسی‌زبان، به دلیل نداشتن وقت کافی یا عدم علاقه به کتابخوانی یا هر علت دیگری از مطالعه متون بلند و ملال‌آور، دلزده شده است و اکنون دوره کتاب‌هایی است که با ذکر کمترین واژگان، بتوانند بیشترین مطلب را به ذهن خواننده منتقل نمایند.

جلد دوم به نام «الماس نتراشیده» به اهمیت نقش نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمان‌ها می‌پردازد و این که تا به پرورش مهارت‌های انسانی آن‌ها اقدام نکنید، نباید انتظار سازمانی متعالی را داشته باشید.

جلد سوم به نام «شناخت بازار» درباره روش‌های نوین بازاریابی و راه‌اندازی کسب‌وکار است و توجه خواننده را به شناخت انواع متفاوت هوش جلب می‌کند و این که کسی که در انجام محاسبات ریاضی، چندان قوی نیست چطور می‌تواند هوش اقتصادی داشته باشد یا در زمینه موسیقی، فردی موفق باشد!

 ۴۴ صفحه، ۲۳۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

فهرست مطالب

پیشگفتار دفتر چهارم

  1. گفتگو و روابط اجتماعی
  2. آموزش اخلاق حرفه‌ای
  3. اَبَرشغلهای آینده
  4. مشاغل مجازی

راهنمای دانلود کتاب وظیفه نخبگی

برای دانلود کتاب وظیفه نخبگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وظیفه نخبگی