دانلود کتاب وفاداران: شرحی بر تاریخچه و فعالیت‌های جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی

  • از: حبیب الله بوربور
  • ناشر: انتشارات هزار برگ
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب وفاداران: شرحی بر تاریخچه و فعالیت‌های جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وفاداران: شرحی بر تاریخچه و فعالیت‌های جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وفاداران: شرحی بر تاریخچه و فعالیت‌های جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی

کتاب وفاداران: شرحی بر تاریخچه و فعالیت‌های جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی اثر حبیب الله بوربور با موضوع بررسی تاریخچه و رویکرد جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، سعی کرده، آینه‌ای باشد منصف، از حقیقت وجودی یکی از موثرترین جریان‌های اصول‌گرایی دو دهه اخیر ایران.

مهندس حبیب‌الله بوربور نخستین بار برخی از دبیران کل احزاب مختلف اصولگرا را در تاریخ 6 بهمن 1381 دور هم گرد آورد تا «جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی» را تشکیل دهند. اگرچه ایده اولیه تشکیل این حزب چند سال قبل به ذهن مهندس حبیب‌الله بوربور رسیده بود، اما تا ساماندهی فکری و اعتقادی آن زمانی گذشت تا هیأت موسس انتخاب شوند و در سال 1381 متحد و همدل برای بهبود اوضاع سیاسی و اجتماعی کشور، گرد هم آمدند. 11 خرداد 1382 مجوز رسمی فعالیت این تشکل اصولگرا صادر شد و فعالیت‌های گسترده‌اش به طور رسمی آغاز شد. اینک حدود دو دهه از بروز این ایده و 14 سال از تشکیل رسمی آن گذشته است و 16 بهمن 1396 چهارمین مجمع عمومی آن برگزار شد.

کتاب «وفاداران»، توسط انتشارات هزاربرگ، ناشر تخصصی خیّرین به چاپ رسیده است. در این کتاب که با مقدمه‌ای از مهندس حبیب‌الله بوربور آغاز شده است، در 9 فصل به بررسی آرا و نظرات هیأت موسس، اعضای شورای مرکزی و مهمانان سخنران این جمعیت پرداخته شده است. بررسی عملکرد جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در آینه رسانه‌ها و بیان تاریخچه گزارشی و تحلیلی جمعیت از دیگر بخش‌های کتاب است. در پایان و پس از بررسی دو نشست از سال‌های قبل این جمعیت، گزارشی کامل از چهارمین مجمع عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی را می‌توان خواند.

مطالعه این کتاب یقیناً برای محققین، دانشجویان رشته‌های سیاسی و جامعه‌شناسی و علاقمندان به مباحث اصول‌گرایی مفید خواهد بود. کتاب وفاداران توسط انتشارات هزاربرگ، به تالیف مهندس حبیب‌الله بوربور چاپ دوم خود را در بیستم بهمن ماه ۱۳۹۶ راهی کتابفروشی‌ها کرده است.

 ۳۸۵ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-9319-09-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در یک نگاه
فصل دوم: آشنایی با آراء و نظرات اعضای ادوار شورای مرکزی
فصل سوم: از زبان یاران و همراهان
فصل چهارم: در مسیر همگرایی
فصل پنجم: انعکاس خبری فعالیت‌های جمعیت در خبرگزاری‌ها و جراید
فصل ششم: اساسنامه و مرامنامه موجود جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی
فصل هفتم: اساسنامه و مرامنامه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی
فصل هشتم: عکس‌ها و اسناد
فصل نهم: چهارمین مجمع عمومی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی

راهنمای دانلود کتاب وفاداران: شرحی بر تاریخچه و فعالیت‌های جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی

برای دانلود کتاب وفاداران: شرحی بر تاریخچه و فعالیت‌های جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وفاداران: شرحی بر تاریخچه و فعالیت‌های جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی