دانلود کتاب و دوباره زندگی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب و دوباره زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب و دوباره زندگی

کتاب و دوباره زندگی به نویسندگی نسرین سرومیلی، روایتی ساده و بدون پیچیدگی با نثری عوامانه‌ که سرنوشت زندگی دختر جوانی به نام رویا را بیان می‌کند که درگیر احساسات و عواطف اشتباه می‌شود و مسیر زندگی‌اش تغییر می‌کند.

در بخشی از متن کتاب و دوباره زندگی (And live again) می‌خوانیم:

آخرین امتحانم رو که دادم خوشحال روانه خانه شدم. خوشحال نه به خاطر اینکه امتحانم رو خوب داده بودم. به خاطر اینکه اگه شانس می‌آوردم و تجدید نمی‌آوردم دیپلمم رو می‌گرفتم و از درس و مدرسه راحت می‌شدم.

تو درس خواندن تنبل بودم. تعارف که نداریم، باید راستش رو بگم. بیچاره مامانم همیشه تو فکر این بود که من و برادرم رضا که 4 سال از من کوچکتر بود درس بخونیم و برای خودمون کسی بشیم. مامانم زن خوب و مؤمنی است، اما در مورد من یه کم سخت گیر بود.

به خاطر اعتیاد بابام اون حساس تر شده بود. می‌گفت نمی‌خوام مردم فکر کنند چون بابات معتاده تو بی‌بزرگتر موندی - دلم می‌خواد درس بخونی و بری دانشگاه و بعدم با یک مرد خوب ازدواج کنی.
اما من به درس فکر نمی‌کردم، ولی به ازدواج چرا - اون هم ازدواج با مردی که از بچگی عاشقش بودم. پسر همسایه‌مون رو می‌گم، مهران.

شاید باورتون نشه اما من از 8-7 سالگی عاشقش بودم. از همون موقع که توپ پسرهای همسایه موقع بازی به من خورد و سنگینیش باعث گریه‌ام شد.

اون‌ها اصلاً به روی خودشون نیاوردند و به بازیشون ادامه دادند. اما مهران که اون موقع 16-15 سالش بود با مهربانی اومد کنارم نشست و اشکهام رو پاک کرد. من گرمی دستهاش رو هنوز هم که هنوزه روی گونه‌هام حس می‌کنم. شاید کمبود محبت پدرم باعث شده بود که با اولین محبت یک مرد به سمتش جذب بشم و اونجوری دل ببازم. دلیلش هر چی بود نمی‌دونم، فقط می‌دونم که از اون لحظه عاشق مهران شدم. عشقی که هرچی بزرگتر می‌شدم عمیق تر می‌شد.

 ۱۳۶ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5772-69-2 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب و دوباره زندگی

برای دانلود کتاب و دوباره زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  و دوباره زندگی
سیده فاطمه محیط
۱۳۹۹/۲/۳۱
خیلی دوست دارم بدونم که الان رویا کجاست و چیکار میکنه،
امیدوارم هر کجا که باشه موفق باشه
مهدیس حسینی
۱۳۹۹/۳/۵
روایت داستان خوب و قابل تامل بود متاسفانه من میشناسم کسانی که همسر خودشون رو با خودشون به کثافت کشوندن😔
neissi neissi
۱۳۹۹/۳/۱
خوندنش رو به جوونا و والدین توصیه می‌کنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)