دانلود کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)

  • از: زهرا رحمانی
  • ناشر: انتشارات مجد
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)

کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو) حل‌المسائل کتاب گفت‌ و گو: روشی نوین در آموزش مکالمه عربی تالیف ناصر علی عبدالله (حکمت) است که با تلاش زهرا رحمانی گردآوری شده است.

زبان عربی به عنوان زبان قرآن، وجه مشترک میان مسلمانان جهان است. همچنین امروزه فراگیری زبان عربی برای فارسی زبانان به دلیل آمیختگی فراوان این دو زبان و تأثیرپذیری نسبتاً زیاد آن یک ضرورت به شمار می‌رود. امروزه افزایش ابزارهای ارتباط جمعی مثل شبکه‌های ماهواره‌ای، مجلات و نشریات مختلف و همچنین پیوند و ارتباط همه جانبه با کشورهای عربی، ضرورت آموزش این زبان و اهمیت فراگیری آن را دو چندان کرده است.

در حال حاضر به نظر می‌رسد کتاب گفت‌ و گو با عنوان عربی «المحادثة العربیة» تنها کتاب آکادمیک و موفق در زمینه آموزش زبان عربی در ایران است و بنا بر گفته خود استاد ناصر علی عبدالله نتایج عملی تدریس این کتاب بسیار چشم‌گیر بوده به طوری که مشاهده شده، طلاب حوزه‌های علمیه، دانشجویان دانشگاه‌ها و حتی دانش‌آموزان دوره متوسطه که مراحلی را در صرف و نحو طی نموده‌اند، پس از آموزش این کتاب در مدت مذکور، تسلط مطلوبی را در زمینه تکلم و نگارش به زبان عربی فصیح به دست آورده‌اند.

 ۱۵۸ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-193-187-1 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)

برای دانلود کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)

نظرات کتاب پاسخ‌ها و راه حل‌ها (گفت و گو)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.