دانلود کتاب پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها

  • از: فرانک کلابی
  • ناشر: انتشارات گیوا
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها

کتاب پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها، زندگی مجردی را از ابعاد گوناگون بررسی می‌کند و مزایا و معایب آن را برای‌تان مطرح می‌کند. فرانک کلابی در این کتاب با ادبیاتی ساده و صمیمانه راهکارهایی برای بهبود کیفیت این سبک زندگی ارائه می‌دهد.

همه‌ی انسان در برهه‌ای از زندگی خود تجرد را تجربه کرده‌اند و واژه‌ی تجرد برای بسیاری یادآور شیطنت‌های کوچک و بزرگ، کارهای یواشکی، آزادی و... است. خوب یا بد بودن زندگی مجردی، مسئله‌ای است که نمی‌توان به پاسخ واحدی برای آن رسید و عوامل بی‌شماری در پاسخ به آن دخیل هستند که مهم‌ترین آن به فرد مجرد بازمی‌گردد.

کتاب حاضر، چهارمین جلد از مجموعه‌ی پاسپورت خوشبختی است و فرانک کلابی در این کتاب تلاش می‌کند تا مثال‌های مناسبی از زندگی مجردها و متأهل‌ها ارائه دهد تا مزایا و معایب هر دو سبک زندگی، نمود بیشتری پیدا کنند. کتاب «پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها» به سختی‌های زندگی مجردی در ایران نیز می‌پردازد و راهکارهای جالب و آموزنده‌ای برای مواجهه با فشارهای روانی آن ارائه می‌کند.

فرانک کلابی در آثار دیگر خود مانند «آقای سیب‌زمینی و خانم هویج»، «حال خوب خانه داری» و... نیز به همین مسائل می‌پردازد و می‌توان چنین قلمداد کرد که در آینده نویسنده‌ای موفق در عرصه‌ی ادبیات انگیزشی خواهد بود.

در بخشی از کتاب پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها می‌خوانیم:

زندگی‌های مجردی، مانند نقاط کوری هستند که به چشم نمی‌آیند. نقاط کوری، مملو از حس کنجکاوی از سمت جامعه. مجردها از خیلی لحاظ مقایسه و قضاوت می‌شوند. اگر بعد از تلاش‌های شبانه‌روزی، هنوز خانه‌ای اجاره‌ای دارند و یک چهارچرخه‌ی معمولی، پشت آن‌ها حرف‌های زیادی می‌زنند. می‌گویند ده سال است توی آن شهر معلوم نیست چه کار می‌کند که عرضه‌ی جمع کردن پول و خریدن یک آلونک را ندارد. ممکن است بعد از مدت کوتاهی از کار کردن، پولشان را جمع کنند و خانه‌ای در حد خودشان خریداری کنند. آن موقع هم حرف پشت‌شان زیاد است. می‌گویند معلوم نیست از کجا این همه پول درآورده، حتما به جایی وصل است. آن‌ها را به همه چیز وصله و پینه می‌کنند و انواع کارهای خلاف و غیر‌خلاف را به ناف‌شان کوک می‌زنند.

آپارتمانی را در نظر بگیرید که در یکی از واحدهای آن دختر یا پسر مجردی زندگی می‌کند. گویی تمام آن آپارتمان بسیج می‌شوند تا ببینند آن فرد چطور زندگی می‌کند، چه چیزی می‌پوشد، کجا می‌رود و مهم‌تر از همه چه مهمان‌هایی به دیدن او می‌آیند. نسبت به مهمان‌های جنس موافق یک جور موضع می‌گیرند و نسبت به ورود مهمان‌های جنس مخالف که دیگر چشم‌تان روز بد نبیند.

کوچک‌ترین خلافی در آن ساختمان پررنگ می‌شود. اگر فرد مزبور زن باشد، زن‌های همسایه نسبت به او حساس می‌شوند و هی چپ و راست به او گیر می‌دهند. شوهرشان که وارد خانه می‌شود یک جوری به او نگاه می‌کنند. اگر آن فرد مرد باشد، مردهای همسایه، حساسیت نشان می‌دهند و سعی می‌کنند نکات امنیتی را به همسرشان گوشزد کنند. موقعی که در مورد همسایه‌ها حرف می‌زنند، انگار روحی چیزی در آن واحد زندگی می‌کند، سرسری از آن عبور می‌کنند.

 ۷۵ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-451-558-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
ویزا لطفاً
خوش به حالم که مجردم
مجردی خوب است یا نه
مجردی تا کجا
مجردی بعد از تاهل
پول و دیگر هیچ
فانتزی‌های من
آینده‌ی من
حسرت‌های من
نگاه جامعه به من
سبک زندگی مجردی
ازدواج مجردها
تجرد را تجربه نکردم
مجردهای دیروز و امروز
خدا و خرمای زندگی مجردی
دختران مجرد
پسران مجرد
عشق‌های مجردی
حال خوب مجردی
ویزا برای مجردها
از همین نویسنده بخوانید
برخی کتاب‌های انگیزشی، روانشناسی و موفقیت انتشارات گیوا

راهنمای دانلود کتاب پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها

برای دانلود کتاب پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پاسپورت خوشبختی: ویزا برای مجردها
محمد صدیق سپهری نیا
۱۳۹۹/۴/۱۱
کتابی مفید هست. میتونست بهتر هم باشه، اما در حد قیمت خودش مفید بود و ممنونیم از زحمت شما.
سارا ترازی
۱۳۹۹/۳/۲۱
خیلی مزخرف بود چیزایی بود که خودمونم میدونیم وقت تلف کنی
امیرمحمد زنده دل
۱۳۹۹/۳/۲۷
از کتاب راضی نیستم. تصورمن ازاین کتاب این بود که یک فرد اشنا به این حوزه و تحصیل کرده به صورت کاملا علمی و بر پایه مدارک و مستندات به بررسی دقیق معایب و مزایا مجردی بپردازد.
نویسنده یک فرد عادی است بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)