دانلود کتاب پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید

کتاب پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید!، نوشتۀ سید محمود هاشمی، درباره‌ی یکی از مهم‌ترین مسائل زندگی انسان‌ها یعنی پس‌انداز صحبت می‌کند. همه افراد بشر در هر جایگاهی که باشند امید آن را دارند که روزی ثروتمند شوند و بتوانند فارغ از دغدغه‌های روزمره، زندگی آسوده‌ای را تجربه نمایند.

وارن بافت (ثروتمندترین فرد دنیا) معتقد است: هر کسی می‌تواند با پس‌انداز پول‌های خود به امکانات زیادی برسد. همچنین بنجامین فرانکلین نیز می‌گوید: هرگاه ثروتمند شدی، همان‌قدر که به خرج کردن فکر می‌کنی به پس‌انداز هم‌فکر کن.

در کتاب پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید، به اهمیت پس‌انداز پی می‌بریم. رهنمودهایی از بزرگان و افراد ثروتمند درباره اهمیت پس‌انداز کردن می‌آموزیم. همچنین رهنمودهایی عملی برای پس‌انداز کردن توسط خودتان، همسرتان و فرزندانتان به صورت اختصاصی ارایه می‌شود. همه افراد بشر در هر جایگاهی که باشند امید آن را دارند که روزی ثروتمند شوند و بتوانند فارغ از دغدغه‌های روزمره، زندگی آسوده‌ای را تجربه نمایند. اگرچه این امر ساده به نظر نمی‌رسد اما غیرقابل دستیابی نیز نیست؛ اما پیشرفت‌های بشر در عرصه‌های مختلف به ما ثابت کرده است که می‌توان با فراگیری و به‌کارگیری تکنیک‌های مختلف به آمال و آرزهایی دست یافت که روزگاری در حد یک رؤیا باقی می‌ماند. بسیاری از ما در آرزوی این هستیم که روزی بتوانیم با یک اتومبیل فوق‌العاده در جاده‌های شمالی کشور رانندگی کنیم یا اینکه در یک مسافرت بتوانیم در بهترین هتل‌های کشور ساکن شویم و در مجلل‌ترین رستوران‌های کشور غذای متفاوتی را تجربه نماییم. شاید با خواندن این چند خط در فکر بروید و با خود بیندیشید که نمی‌شود و یا غیرممکن است! اما باید بدانید که مطالعه زندگی افراد ثروتمند این نکته را به ما خاطرنشان می‌نماید که بسیاری از آن‌ها روزگاری در فقر مطلق بوده‌اند؛ اما با تلاش هوشمندانه و کوشش بسیار  توانسته‌اند بر مشکلات خود فائق شده و علاوه بر ثروت به امکانات بسیاری دسترسی داشته باشند.

سید محمود هاشمی، از ذهن ثروتمند می‌گوید و همچنین اشاره دارد برای اینکه بتوانیم ثروتمند شویم باید به این نکته اساسی توجه نماییم که در ابتدا خودمان را از هر لحاظ برای این کار آماده نماییم. مثلاً اگر شما می‌خواهید در مسابقات شنا شرکت نمایید باید به‌اندازه کافی تمرین کنید و با برنامه‌ریزی و انجام تمرینات لازم به مسابقات وارد شوید. در غیر این صورت چاره‌ای جز شکست و ناکامی در انتظار شما نخواهد بود. برای اینکه بتوانید ثروتمند شوید اولین کاری که باید بکنید این است که نگرش خود را نسبت به مسائل مالی تغییر دهید. حتی یک‌لحظه هم به این موضوع فکر نکنید که زمانی که ثروتمند شدید تغییر نگرش خواهید داد. بلکه عکس این قضیه صادق است. شما باید طرز فکر ثروتمند داشته باشید قبل از اینکه به آن دست‌یابید؛ زیرا اگر این کار را نکنید آنچه در ذهن شماست به صورت یک رؤیا باقی می‌ماند. باید به این موضوع یقین پیدا کنید که شما شایستگی موفقیت را دارید. باید گفتگوی درونی خود را اصلاح کنید و به این باور برسید که شما برای موفقیت همه‌چیز دارید. تنها کاری که باید انجام بدهید این است که بتوانید از توانایی‌هایتان استفاده کنید و اگر لازم بود مطالب جدیدی را بیاموزید.

پول خود را روی چیزهای غیرضروری خرج نکنید، بلکه روی چیزهایی سرمایه‌گذاری کنید که واقعاً به آن احتیاج دارید.

 ۴۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8680-19-2 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
شاید با خواندن این چند خط در فکر بروید و با خود بیندیشید که نمی‌شود و یا غیرممکن است!
ذهن ثروتمند
راز ثروتمند شدن
حال این سؤال اساسی مطرح می‌شود که چگونه پولدار شویم؟
علایق خود را دنبال کنید
صرفه‌جویی کردن و پس‌انداز
بکار بردن تجربه‌های شخصی در پس‌انداز کردن
تعریف عوامانه از پس‌انداز
ده کلید طلایی ثروت
رویه افراد ثروتمند
تأمین آینده با پس‌انداز کودکان
مدیریت حساب‌های بانکی
زنان باید به پس‌انداز اهمیت بیشتری بدهند
بجای وام گرفتن پس‌انداز کنید

راهنمای دانلود کتاب پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید

برای دانلود کتاب پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید

نظرات کتاب پس‌انداز کنید و ثروتمند شوید

داوود حسنی
۱۳۹۷/۵/۱۷
من نخوندم ودوست هم ندارم بخونم نه اینکه پس انداز تو کشور ما یه حماقته... قلکم یادم میاد وقتی شکستمس پولای داخلش هیچی نمیشد گرفت
Yasaman Ansari
۱۳۹۶/۱۱/۳۰
به نظرم برای شروع کتاب خوبی بود ولی بعد از این کتاب باید کتابهای تخصصی تر و گسترده تری خونده بشه تا نتیجه بده
Alireza Ghahremani
۱۳۹۶/۸/۱۲
😄 فصل اول هستم فعلا
عالیه
نگرشم رو راجب پول و پولدار شدن داره عوض میکنه!!
مشاهد همه نظرات (۱۰)