دانلود کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم!

کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم! نوشته آنا کانگ داستانی تصویری درباره دو دوست پر مو است که به شهربازی رفته‌اند و می‌خواهند ترن هوایی سوار شوند اما کمی می‌ترسند. آن‌ها سعی می‌کنند همدیگر را متقاعد کنند که ترن هوایی آن قدر‌ها هم ترسناک نیست و روبه‌رو شدن با ترس‌ها می‌تواند یکی از هیجان‌های زندگی باشد.

موضوع کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم! چیست؟

کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم! (I Am Not Scared) متن ساده‌ای دارد که به همراه تصاویر جذاب و بامزه کودکان را با خود همراه می‌کند و به یکی از مهم‌ترین احساسات و مفهوم‌های زندگی یعنی ترس و روبه‌رو شدن با آن‌ اشاره می‌کند و نشان می‌دهد بسیاری از چیزهایی که به نظر وحشتناک می‌رسند، واقعا ترسناک نیستند.

درباره‌ی مجموعه‌ی پشمالوها:

این مجموعه با تصاویری زیبا و متنی ساده و روان درباره دو دوست است که به خاطر موضوع‌های مختلفی با هم اختلاف دارند. در هر جلد از این مجموعه کودک با یکی از این موضوع‌ها آشنا می‌شود و به واسطه آن مفاهیم جدیدی را یاد خواهد گرفت. کتاب‌های این مجموعه مناسب بلندخوانی و کسانی است که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند.

کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم! به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است و والدین و مربیان با استفاده از این کتاب می‌توانند درباره غلبه بر ترس با کودکان صحبت کنند و به آن‌ها آموزش دهند.

با آنا کانگ بیشتر آشنا شویم:

آنا کانگ (Anna Kang) متولد نیویورک است. بیشترین سرگرمی او در دوران نوجوانی‌اش خواندن مجله‌های Teen beat و کمیک بود. او در رشته روابط بین الملل و مطالعات آسیایی تحصیل کرد و بعد از آن به لس آنجلس نقل مکان نمود و در رشته هنرهای سینمایی ادامه تحصیل داد.

او نامزد جایزه گودریدز برای بهترین کتاب تصوری شده است. هم چنین در سال 2015 موفق به دریافت مدال سیوس گیزل شد. همسر او کریستوفر وینت تصویرگری مجموعه پشمالوها را به عهده داشته است.

در بخشی از کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم! می‌خوانیم:

- تو می‌ترسی.
- من نمی‌ترسم... تو چی؟
- نه! من شجاع هستم. قرار است کیف کنیم. ولی انگار تو می‌ترسی.
- خب، شاید یک کمی.
- نگران نباش، چیزهای خیلی ترسناک‌تر از این هم هست.
- مثل چی؟
- مثل... مارها!

 ۳۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-037-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم!

برای دانلود کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پشمالوها: بیا با هم بترسیم!

نظرات کتاب پشمالوها: بیا با هم بترسیم!

شیدا سلطانی
۱۴۰۰/۱/۱۳
برای دخترم خریدم
خیلی کوتاه بود
مشاهد همه نظرات (۱)