دانلود کتاب پینگ پنگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پینگ پنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پینگ پنگ

تنیس روی میز یا پینگ پنگ یک ورزش انفرادی یا گروهی بسیار مهیج است که در بریتانیا (انگلستان) ابداع و معرفی شد و در سال‌های گذشته شاهزادگان پس از خوردن ناهار برای سرگرمی به آن می‌پرداختند.

پینگ پنگ ورزشی است که روی میز انجام می‌شود و دو یا چهار بازیکن در آن شرکت دارند و هر بازیکن یک راکت دارد و با بهره از آن به توپ ضربه می‌زند. توپ در این ورزش سبک و توخالی است. جنس میز از چوب و سخت است.

تجهیزات و وسایل وزشی پینگ‌پنگ شامل میز پینگ‌پنگ، توپ پینگ‌پنگ، تور پینگ‌پنگ، راکت پینگ‌پنگ است. این کتاب شامل بخش‌هایی از قبیل تعریف کلی پینگ‌پنگ، آشنایی با قوانین و مقررات بازی، تجهیزات و وسایل ورزشی، آسیب‌های شایع در پینگ‌پنگ، انواع خطاها و ستارگان ورزش پینگ‌پنگ ایران و جهان است.

این مجموعه آموزشی جهت کشف استعدادهای ورزشی آینده سازان ایران عزیزمان بر اساس آخرین قوانین و مقررات بازی و داوری تهیه شده است که مربیان و دانش آموزان می‌توانند از این کتاب استفاده نمایند.

 ۵۷ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-252-616-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب پینگ پنگ

برای دانلود کتاب پینگ پنگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پینگ پنگ
آ ق
۱۳۹۸/۹/۲۵
سلام. اونایی که کتاب را خوندند میشه بفرمایند که این کتاب همه قوانین و فواعد پینگ پنگ را گفته؟!اخه من دهسال پیش خیلی پینگ پنگ کار میکردم حالا میخوام کتابشا بخرم میخوام ببینم همه چی رو نوشته؟!ممنون
jahad mughnie
۱۳۹۸/۹/۲۳
ممنون از کتاب راه
parastoo khamseh
۱۳۹۸/۸/۲۲
خیلی جامع و مفید بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)