دانلود کتاب چراغ مطالعه: جامع‌ترین بسته معرفی منابع مطالعاتی

  • ناشر: انتشارات دیدمان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چراغ مطالعه: جامع‌ترین بسته معرفی منابع مطالعاتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چراغ مطالعه: جامع‌ترین بسته معرفی منابع مطالعاتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چراغ مطالعه: جامع‌ترین بسته معرفی منابع مطالعاتی

کتاب چراغ مطالعه: جامع‌ترین بسته معرفی منابع مطالعاتی، بهترین و کامل‌ترین فهرست مطالعاتی در حوزه‌های مختلف را به علاقه‌مندان معرفی می‌کند.

یکی از ضعف‌هایی که می‌توان برای سیر مطالعاتی موجود برشمرد، وجود منابع قدیمی و گاه ناموجود در بازار کتاب است. در تدوین این کتاب تلاش شده که بیشتر کتاب‌ها یا در ده سال اخیر به نگارش درآمده باشند و یا اگر مربوط به خیلی سال‌ قبل هستند از چاپ‌های دوباره آن‌ها اطمینان به دست آمده باشد.

اصلی‌ترین مشکل سیرهای مطالعاتی کنونی، این است که به نام کتاب یا اعتبار نویسنده بسنده می‌کنند و این موضوع باعث شده بعضی آثار بی‌کیفیت به سیرهای اطلاعاتی راه پیدا کنند.

در کتاب پیش رو، آثار هر حوزه ابتدا به سه سطح مقدماتی، تخصصی و پژوهشی دسته‌بندی شده و سپس برای اینکه افراد ناآشنا و تازه‌کار بتوانند از کتاب‌های سطح مقدماتی به شکل سیر مطالعاتی بهره ببرند، آثار این سطح از آسان به مشکل فهرست‌بندی شده‌اند تا دانشجویان و طلاب نیز بتوانند از آ‌ها استفاده نمایند.

تلاش شده تا در این فهرست، علاوه بر نام کتاب و نویسنده، توضیحاتی نیز در خصوص کتاب‌هایی که ناآشنا هستند ارائه شود و به صورت مختصر معرفی شوند.

در هر بخش، سعی شده تعدادی از عناوین برتر همراه با تصویر و با توضیحات بیشتر ارائه شوند تا شما با آشنایی و همت بیشتری دست به تهیه و مطالعه این آثار بزنید.

در بخشی از کتاب چراغ مطالعه می‌خوانیم:

- نظریه‌های جهانی شدن و دین (مطالعات انتقادی)، حسین کچوئیان، نشر نی:

«نظریه‌های جهانی شدن و دین» کتابی است از «دکتر حسین کچویان» که به قرائت انتقادی نظریات جهانی شدن از منظر تئوری‌پردازان آن و جایگاه دین در این نظریه‌پردازی‌ها می‌پردازد. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضو هئیت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با مطالعهٔ انتقادی نظریات متفکرانی چون الوین تافلر، دیوید هاروی، فردریک جیمسون، امانوئل کاستلز، آنتونی گیدنز، فرانسیس فوکویاما، رابرتسون و بیر معتقد است که در این نظریات دین به عنوان مانع تصویر شده است و تلاش می‌شود که به حاشیه رانده شود.

- تطورات گفتمان‌های هویتی در ایران: ایرانی در کشاکش تجدد و مابعد تجدد، حسین کچوئیان، نشر نی:

دکتر حسین کچوییان در این کتاب خود تلاش کرده است که به تبیین هویت سازان یا راویان اصلی نظریه‌های هویتی بپردازد. البته در این بررسی تنها به آنهایی استناد شده است که شاخصهٔ یک دوره گفتمانی بوده‌اند. هدف اصلی در این کتاب، بررسی مسئله هویت و گفتمان‌های هویتی ایران است. به عقیده کچویان، نه تنها تاریخ تطورات هویتی در ایران از آغاز پیوند وثیقی با تاریخ تطورات هویتی تجدد حکایت دارد، بلکه نتیجه و انجام آن نیز بار دیگر این بستگی و ارتباط را به بارزترین وجه بازنمایی می‌کند. در این بررسی، انواع گفتمان‌های هویتی ایران طی سه دوره تاریخی از آغاز پیدایی معضله هویت پیش از نهضت مشروطه تا عصر مابعد انقلابی، یعنی دوران پس از انقلاب اسلامی واکاوی و توصیف شده است.

دسته کتابداری،
 ۸۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8734-11-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

اسلام‌شناسی، جهان‌بینی و عقاید و کلام
غرب‌شناسی
تاریخ
جریان‌شناسی
تاریخ ایران باستان و اسلام
اندیشه سیاسی
فلسفه و کلام جدید
سیاست خارجی و روابط بین‌الملل
زن و خانواده
هنر، سینما و رسانه
فرهنگ، تمدن‌سازی و نرم‌افزار پیش‌رفت
ضمیمه‌ها

راهنمای دانلود کتاب چراغ مطالعه: جامع‌ترین بسته معرفی منابع مطالعاتی

برای دانلود کتاب چراغ مطالعه: جامع‌ترین بسته معرفی منابع مطالعاتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چراغ مطالعه: جامع‌ترین بسته معرفی منابع مطالعاتی