دانلود کتاب چکیده مقالات همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چکیده مقالات همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چکیده مقالات همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی

کتاب چکیده مقالات همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی، با هدف توانمندسازی شهروندان و رساندن آنان به شایستگی (منظور رسیدن به دانش، مهارت و نگرش) از طریق تعامل با رسانه‌های سنتی و فناوری‌های جدید، توسط محمد زره‌ساز و سید تقی کمالی، به تالیف رسیده است.

رسانه‌های جمعی و فناوری‌های جدید تغییرات زیادی در فرآیند ارتباطات و رفتار انسان به ارمغان آورده‌اند. سواد رسانه‌ای نیز با هدف توانمندسازی شهروندان با بکارگیری دانش، مهارت و نگرش و همچنین از طریق یادگیری مواردی چون: درک نقش و کارکردهای رسانه در جوامع دموکراتیک؛ درک شرایطی که رسانه‌ها می‌توانند عملکرد خود را به انجام برسانند؛ ارزیابی نقادانه محتوای رسانه‌ها؛ تعامل با رسانه‌ها برای خود اظهاری و مشارکت دموکراتیک؛ مهارت‌های نقد و بررسی (از جمله مهارت‌های فاوا) مورد‌نیاز برای تولید محتوای ایجاد شده توسط کاربر و دسترسی به رسانه‌ها و محتوای اطلاعاتی با کیفیت و مشارکت در شبکه‌های ارتباطی و رسانه‌ای (که ضرورت تحقق بخشیدن به ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر است.)، صورت می‌گیرد.

یونسکو معتقد است که گرد هم آوری سواد رسانه‌ای و سواد اطلاعاتی همراه با سواد فناوری اطلاعات و ارتباطات و سواد دیجیتال به‌عنوان یک ساختار جدید سوادآموزی به توانمندسازی مردم، جوامع و ملت‌ها برای مشارکت در ایجاد جوامع دانشی جهانی کمک می‌کند. این همایش پس از انتشار فراخوان در دو بخش علمی - پژوهشی و تجربی - کاربردی، ۳۲۲ چکیده مقاله و گزارش را دریافت کرد که برگزیده آن‌ها را می‌توان در کتاب چکیده مقالات همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی یافت.

شناخت سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی؛ سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌های سواد رسانه‌ای با تأکید بر مسئولیت اجتماعی؛ سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی، اقدامات کاربردی و توسعه محور؛ سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی؛ توانمندسازی جامعه؛ آثار و نتایج سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی، محورهای اصلی پنج‌گانه فراخوان همایش بوده است.

 ۱۹۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8415-58-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چکیده مقالات همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی

برای دانلود کتاب چکیده مقالات همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چکیده مقالات همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی