دانلود کتاب چگونه شاعر شویم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه شاعر شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه شاعر شویم؟

کتاب چگونه شاعر شویم؟ اثر امید مهدی نژاد یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم است. پروسه شاعر شدن، سه فاز اصلی را در بر می‌گیرد. شعر گفتن، شاعر شدن و شاعر مشهور شدن، چگونگی شعر گفتن و سری بین سران شاعری درآوردن، آن چیزی است که در کتاب چگونه شاعر شویم یاد خواهید گرفت.

در کتاب چگونه شاعر شویم مراحل گام‌به‌گام شاعر شدن برای خوانندگان تشریح شده است و شما می‌توانید با عمل به دستورالعمل‌هایی که در این کتاب ارائه شده، بدون مراجعه به استاد و مطالعه به یک شاعر برجسته اعم از سازمانی یا روشنفکر تبدیل شوید. کتاب چگونه شاعر شویم، یک اثر طنز است.

در بخشی از کتاب چگونه شاعر شویم می‌خوانیم:

تمرکز کنید. به یک نقطه خیره شوید و به کلمات اجازه دهید به ذهن شما خطور کنند. حواستان باشد این شما نیستید که باید از کلمات استفاده کنید. این کلمات هستند که به شما وارد می‌شوند و خود را در معرض استفاده شما قرار می‌دهند. وقتی کلمات به ذهنتان خطور کردند، سعی نکنید بین آنها ارتباط معنایی ایجاد کنید. خاصیت شعر خوب این است که کلماتش به هم ارتباط نداشته باشند. تنها کافی است بین کلمات رابطه موسیقایی ایجاد کنید. به عبارت دیگر «معنی را بیخیال، قافیه را بچسب.

 ۷۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-175-190-5 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه شاعر شویم؟

برای دانلود کتاب چگونه شاعر شویم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه شاعر شویم؟
حسن بیات
۱۳۹۷/۹/۹
مزخرف بود...
ارین مقدم
۱۳۹۸/۲/۲۳
از نگاه طنز کتاب خوبو برای ده دیقه سرگرم کنندس. ولی وقتی یه نفر سرچ میکنه چگونه شاعر شویم حتما دنبال اینه که اموزش و راه و ترفندهای شعرنویسیو یاد بگیر.
Ali Mhmi
۱۳۹۸/۲/۵
مزخررررف
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)