دانلود کتاب چگونه موسیقی‌دان شویم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه موسیقی‌دان شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه موسیقی‌دان شویم؟

کتاب چگونه موسیقی‌دان شویم؟ نوشته امید مهدی نژاد یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم است و با هدف تربیت نسل جدید موسیقی‌دان تهیه و تنظیم شده و شامل سه فصل و یک ضمیمه است.

در فصل اول شما با خودآموز خوانندگی روبه‌رو می‌شوید، فصل دوم و سوم به خودآموز نوازندگی و آهنگسازی اختصاص دارد و ضمیمه هم درباره سازشناسی تضمینی است.

یکی از ویژگی‌های مهم کتاب چگونه موسیقی‌دان شویم؟ تصویرهای ابوالفضل محترمی، تصویرساز و کاریکاتوریست چیره‌دست است که کاریکاتورهای جذاب و پرمخاطب او سال‌هاست در ایستگاه‌های اتوبوس پایتخت به چشم می‌خورد. این کتاب در قالب توصیه‌هایی به هنرمندان جوان با زبان کنایه و طنز است.

در بخشی از کتاب چگونه موسیقی‌دان شویم می‌خوانیم:

اگر قصد فعالیت در خوانندگی سنتی را دارید، باید بدانید در عرصه سخت و طاقت فرسایی قدم گذاشته‌اید. شما باید هزار آهنگ را نت به نت حفظ کنید. هزاران نفر دیگر نیز در حال حفظ کردن همین هزار آهنگ هستند. در پایان هرکدام از این هزاران نفر که این هزار آهنگ را بهتر از بقیه حفظ کرده باشد، به مقام استادی نائل می‌شود و هزاران نفر بعدی برای یاد گرفتن این هزار آهنگ به او مراجعه می‌کنند و این داستان ادامه خواهد داشت.

 ۷۷ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-175-192-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه موسیقی‌دان شویم؟

برای دانلود کتاب چگونه موسیقی‌دان شویم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه موسیقی‌دان شویم؟
حاینس بن ادریس
۱۳۹۸/۴/۳۱
خیلی کم و بی‌مزه بود، حالا درسته موضوع کتاب طنزه ولی کاش نویسنده از‌ی سری واقعیت‌ها هم چشم پوشی نمیکرد
فاطمه فاطمه
۱۳۹۸/۱/۵
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)