دانلود کتاب چگونه نقاش شویم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه نقاش شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه نقاش شویم؟

کتاب چگونه نقاش شویم؟ اثر جلال سمیعی یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم است. این کتاب در اصل توصیه‌هایی برای هنرمندان جوان است و با زبان کنایه و طنز لحظه‌هایی را برای تفکر فراهم آورده است.

در این کتاب مراحل گام‌به‌گام نقاش شدن برای خوانندگان تشریح شده و شما می‌توانید با عمل به دستورالعمل‌هایی که در این کتاب ارائه شده، بدون مراجعه به کلاس به یک نقاش حرفه‌ای تبدیل شوید.

کتاب چگونه نقاش شویم 30 گام عملی برای آنکه فوراً نقاش شوید را پیش پای شما می‌گذارد. شما با خواندن هر صفحه از این کتاب یک گام به نقاش شدن نزدیک شده‌اید. اینکه شما از نقاشی خوشتان می‌آید یا نمی‌آید، مساله سرنوشت‌سازی نیست که مخاطب این اثر قرار بگیرید یا نگیرید؛ چرا که هرکس با هر میزان استعداد و نبوغ هنری با خواندن این اثر نقاش می‌شود.

در بخشی از کتاب چگونه نقاش شویم می‌خوانیم:

شما چه به نقاشی علاقه داشته باشید و چه از نقاشی کردن متنفر باشید، قطعاً دلتان می‌خواهد که راه‌های فوری نقاش شدن را یاد بگیرید. باید یادآوری کنم که منظور ما از نقاش شدن در این متن، ترجیحاً نوع هنری آن است؛ اما در گام‌هایی از این شیوه نامه، خواهید دید که این نقاش شدن با نقاشی در و دیوار، پیوندی نزدیک و ناجور می‌خورد. زندگی کردن خودش نوعی هنر است، مخصوصاً وقتی مثل نود و پنج درصد از مردم جهان نگران درآمدتان باشید؛ حالا جان و بقیه‌اش بماند. به هر حال، این دستورها می‌تواند شما را گام به گام به یک نقاش خوب تبدیل کند. واقعاً مگر شما از خیلی‌ها کم‌ترید؟ یادتان نرود همه شما در کودکی حتماً دیوارهای خانه‌تان را با مداد تزیین کرده‌اید.

 ۷۱ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-175-193-6 

چاپ ۱۳۹۰: ۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه نقاش شویم؟

برای دانلود کتاب چگونه نقاش شویم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه نقاش شویم؟
سپیده جدلی
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
خدایا این دیگه چه کتاب مزخرفی بود!!!! حیف نت، حیف شش هزار که پول این کتاب بی‌سر و ته رو دادم. نمیدونم چطور با شعور مردم به راحتی بازی می‌کنن؟کی مجوز انتشار همچین کتابی رو داده؟کتابراه هم به زور امتیاز میخواد تا اجازه ثبت دیدگاه رو بده. واقعا دیگه هیچی برای گفتن ندارم!!!!!
Sogra Azimi
۱۳۹۸/۲/۱۷
تقریبا نصف این گامها که گفته شده در من هست. اما مابقی را نه دوست دارم و نه قبول. به قول دوستمون خنده دار و طنز گونه بود. چرا باید افسرده بشم؟یا چرا باید به نقاشی‌های دیگران خط بیندازم؟این کتاب را برای ۱۰ نفر خواندم هیچ کدام گامها را نپزیرفتن فقط خندیدن. ولی من تقریبا قبول دارم اما نه همه گامهارو.
افسانه محمودی
۱۳۹۷/۱۲/۱۱
احساس کردم طنز دارم میخونم واقعا این دیگه چی بود. اصلا هم منو خشنود نکرد. متاسفم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)