دانلود کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد

هیلده جاف و نوری رلیس در کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد، با بهره‌گیری از تصاویر واضح و توضیحات جامع سعی دارند تمام نکاتی که برای دوخت انواع لباس بر روی مانکن نیاز دارید را به شما آموزش دهند.

درباره‌ی کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد:

کار روی مانکن یکی از شیوه‌های الگوسازی در طراحی لباس می‌باشد که به طراح اجازه می‌دهد تا ایده‌های خود را به صورت دقیق و آزادانه بیان نماید. این شیوه به عنوان روشی سه بعدی در طراحی محسوب می‌شود. در این روش طراح متناسب با طرح یا تصویر ذهنی به ایده‌ی خود نمایشی سه بعدی از لباس را می‌دهد. ابعاد طرح هم دقیقا متناسب با اندام انسان ساخته شده و حالت پارچه وقتی روی مانکن قرار می‌گیرد کاملا مشخص است.

پارچه‌ای که برای کار روی مانکن استفاده می‌شود موسلین نام دارد. بافت این پارچه قابل تشخیص است و به دلیل قیمت مناسبی که دارد برای آزمایش و انجام کار بسیار مقرون به صرفه است. شما می‌توانید به وسیله‌ی مداد بر روی موسلین علامت‌گذاری کنید و حتی از آن برای چندین بار استفاده نمایید. برخلاف اینکه پارچه‌ها تنها بر روی مانکن استفاده می‌شوند از الگوی موسلین زمانیکه بهم سنجاق و کوک شده باشد می‌توان بر روی بدن انسان هم استفاده نمود.

زمانیکه طراح بر روی اصول اولیه کار روی مانکن تسلط پیدا می‌کند می‌تواند بیشتر ایده‌های خود را به لباس‌های کامل تبدیل نماید. مراحل اولیه‌ی طراحی لباس را که بوسیلۀ هیلده جاف (Hilde Jaffe) و نوری رلیس (Nurie Relis) در کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد (Draping for fashion design) آمده می‌توانید به روش‌های مختلف تغییر دهید تا تصویری از پوشش رایج زمانه را نشان دهید.

کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب به دانشجویان طراحی لباس و خیاطان تازه‌کار توصیه می‌شود.

 ۱۶۰ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-451-242-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
1. مقدمه
2. الگوهای اساس
3. بالا تنه‌ها
4. دامن‌ها
5. شلوارها
6. یقه‌ها
7. آستین‌ها
8. پیراهن
9. پرنسسی
10. حذف ساسون‌ها
11. سجاف‌ها
12. کار روی مانکن با پارچه اصلی

راهنمای دانلود کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد

برای دانلود کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کار روی مانکن برای طراحی مد

نظرات کتاب کار روی مانکن برای طراحی مد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.