دانلود کتاب کالبدگشایی ژانرهای موسیقی

  • از: پوریا مفتون
  • ۵۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کالبدگشایی ژانرهای موسیقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب کالبدگشایی ژانرهای موسیقی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کالبدگشایی ژانرهای موسیقی

مطالب عنوان شده این کتاب پیرامون تاریخچه‌ای از تکامل ابتدایی هنر و سیر گشایش ژانرها و زیر ژانرهای متفاوت موسیقی طی پیشرفت زمان تا قرن بیست و یکم است برای اینکه تفاوت کالبد موزیک موجود در قرن بیستم را با نگاهی ریز بینانه‌تر نسبت به قرون پیش مورد کاوش قرار دهیم و بهتر به درک موسیقی قرنی که گذشت بپردازیم که در آن به توضیح سبک های جاز، متال، راک، رپ، پاپ، بلوز و... نیز بصورت تخصصی پرداخته شده است. هدف از به تحریر دراوردن این کتاب اشنایی با مسائل و موسیقی پیرامون جوانان امروز است.

سبک موسیقی یا گونهٔ موسیقی یک مقوله یا نام است که برای توصیف صفات یک گروه از آهنگ‌ها که با هم عناصر مشترکی نشان می‌دهند بکار می‌رود. برخی سبک‌ها مانند موسیقی ایرانی، هندی، غربی و جز اینها تعریفی جغرافیایی دارند و برخی دیگر مثلآ موسیقی باروک و سنتی تعریفی مربوط به زمان و دوره دارند. همچنین دسته‌ای دیگر از موسیقی‌ها مانند سبکی به نام موسیقی آرایشگاهی بنا به نیازمندی‌های دقیق فنی تعریف می‌گردند.

 ۱۸۵ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-9353-68-5 

چاپ ۱۳۸۷: ۳۲۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب کالبدگشایی ژانرهای موسیقی

برای دانلود کتاب کالبدگشایی ژانرهای موسیقی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کالبدگشایی ژانرهای موسیقی
علی حاجی زاده
۱۳۹۵/۲/۳۰
عالی ایول چه عجب یکی در مورد راک و متال کتاب نوشته 💓 عالی بود جدا خسته نباشین
mahdi sayafi
۱۳۹۶/۷/۲۸
واقعا تو معرفی سبک های موسقی عاله این کتاب
mohsen rezaie
۱۳۹۴/۷/۷
عالی.و ممنون.لطفا کتاب ها در مورد موسیقی سبک شناسی و ... هنری بیشتر بگذارید.فرهنگ کتابخوانی رو هرچه بیشتر رواج بدیم جامعه ی با سواد تری خواهیم داشت.ممنون از زحمات پر گهرتون دوستان گرامی.با تشکر.محسن هستم از خوزستان.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)