دانلود کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی

  • از: لیلا خانه دان
  • ناشر: انتشارات سفیر قلم
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی

کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی برگرفته از آثار آنتونى رابینز، برایان تریسى وین دایر و جبران خلیل جبران است که توسط لیلا خانه دان گردآوری شده است. در این کتاب گزیده‌اى از زیباترین اندیشه‌ها در زمینه موفقیت و مثبت‌اندیشى از زبان بزرگترین روانشناسان و اندیشمندان ارائه گردیده تا بهره جستن از این اندیشه‌ها در مسیر کوشیدن، جستن، یافتن و هرگز تسلیم نشدن که همانا راز موفقیت واقعى است گام‌هاى استوارترى بردارید.

موفقیت همیشه با ذهنیت‌هاى مثبت ایجاد مى‌گردد و زاییده آن است. اندیشه مثبت و آینده‌محور، قانون جاذبه را فعال و آدم‌ها و شرایط را با امید، خوش‌بینى و اطمینان هماهنگ مى‌سازد.

کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی، موفقیت یا کامیابى را هدف زندگى می‌داند، هر انسانى خواهان موفقیت بوده و طالب بهترین چیزهایى مى‌باشد که از روزگار مى‌تواند بدست آورد. نخستین و بهترین ایستگاه آن است که از هم‌اکنون خود را در شمار افراد منتخبى قرار دهید که مى‌خواهند از روزگار کام ستانند. موفقیت، جریان مداومى است که ضمن آن مشتاق و آرزومند توفیق‌هاى بیشترى هستیم و در واقع راه موفقیت همیشه در دست ساختن است؛ موفقیت پیش رفتن در مسیر است، نه به نقطه پایان رسیدن.

 ۱۵۹ صفحه، ۵۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94142-2-2 

چاپ ۱۳۹۰: ۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
آنتونى رابینز
برایان تریسى
وین دایر
جبران خلیل جبران
کتابنامه

راهنمای دانلود کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی

برای دانلود کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی

نظرات کتاب کتاب کوچک موفقیت و مثبت اندیشی

رضا اکبری
۱۳۹۹/۲/۹
جملات اول کتاب خوبه ولی هرچی به آخر کتاب می‌ره جملات طولانی تر و ضعیف تر میشه مخصوصا جملات جبران خلیل جبران
GOL GANDOM
۱۳۹۷/۱۰/۵
جملات انگیزشی خوبی داره👌
یاسر عبدی
۱۳۹۷/۳/۲۳
واقعا ممنون
مشاهد همه نظرات (۴)