دانلود کتاب کف‌بینی چینی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کف‌بینی چینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کف‌بینی چینی

در کتاب کف‌بینی چینی نوشته‌ی هنینگ های لی یانگ، راهنمایی برای فن کهن کف بینی شرقی است و طریقه‌ی خواندن خطوط از روی دست و پیش بینی آینده را به شما خواهد آموخت.

هنینگ‌ های لی یانگ در سال گاو متولد شد. او همانند افراد دیگری که با همین علامت افلاکی متولد شده‌اند به هنر طالع‌بینی چینی علاقمند شد. این علاقه در خانواده او از هزار سال پیش وجود داشته و به ساگ یانگ چیو پون می‌رسد که یک طالع بین معروف چینی بود؛ به همین علت یانگ اقدام به نوشتن کتاب کف‌بینی چینی (Chinese palmistry: a guide to the ancient oriental art hand reading) نمود.

هنینگ‌ های لی یانگ (Henning Hai Lee Yang) از 1987 خود را وقف کار بسیار موفق طالع بینی چینی کرده و بیش از 38 کتاب در این زمینه نوشته است. او در زمینه ستاره‌شناسی چینی و غربی، صورت‌بینی و کف‌بینی تخصص دارد و همیشه در برنامه‌های رادیو و تلویزیون شبکه‌های جهانی حضور یافته و عضو دائم بسیاری از مجلات و روزنامه‌ها است.

کف بینی به معنای مطالعه خطوط منقوش بر کف دست، انگشتان و مطاله در شکل انگشتان و ناخن‌ها است. یونانیان باستان، مصریان، رومیان و هندی‌ها همگی کف‌بینی را روشی برای پیشگویی آینده می‌شناختند. سنت باستانی کف‌بینی در چین، ابزار بسیار توانایی برای آشکار نمودن جزئیات، شخصیت، سلامت، گذشته و آینده هر فرد است، برخی از پزشکان و روانشناسان غربی نیز برای تشخیص‌شان از متون کف‌بینی کاربردی استفاده می‌کنند. 

مسئله‌ای که سبک چینی را از سبک غربی متمایز می‌کند سنت باستانی کف‌بینی در چین است که ابزار بسیار توانایی برای آشکار نمودن جزئیات، شخصیت، سلامت، گذشته و آینده هر فرد است. مسئله‌ دیگری که سبک چینی را از سبک غربی متمایز می‌کند، مسئله جنسیت است. در کف‌ بینی چینی دست چپ به مردان اختصاص داده شده، در حالیکه دست راست مختص زنان است. علم کف بینی یکی از اصی‌ترین موضوعات شناخت هر انسان در بعد غریزی، متعالی و ذهنی است. در این علم به طور دقیق تمام حوادث زندگی یک فرد مورد مطالعه قرار می‌گیرد.

فهرست مطالب

مقدمه
تعالیم کف‌بینی چینی
چگونه کف‌بینی کنیم
انواع دست
فصل اول: تپه‌های کف دست
فصل دوم: خطوط کف دست
فصل سوم: علامت‌های کف دست
فصل چهارم: انگشتان دست
فصل پنجم: ناخن‌ها
فصل ششم: خطوط مچ دست
ضمیمه: افراد معروف و کف دست آن‌ها
مطالبی در مورد نویسنده

 ۲۳۷ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5519-38-9 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰۰ ت - 12.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کف‌بینی چینی

برای دانلود کتاب کف‌بینی چینی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کف‌بینی چینی
جونی فدایی
۱۳۹۷/۱۱/۴
قیمتش گرونه ولی مفیده
Sahar Mohamadzadhe
۱۳۹۸/۳/۲۱
خط عشق وازدواج هم داره؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)