دانلود کتاب کلمات علیه کرونا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلمات علیه کرونا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلمات علیه کرونا

کتاب کلمات علیه کرونا دربردارندۀ داستانک‌های منتخب مسابقه‌ای‌ است که در سال 1399 برگزار شد و آثار ممتاز هیئت داوران در قالب این کتاب منتشر شد؛ داستانک‌هایی دربارۀ ویروس کرونا که اغلب ناراحت کننده و قابل تأمل هستند.

بعد از هجوم ناجوانمردانۀ کرونا که سایۀ سنگینِ آثار مخربش شاید تا سال‌ها همراه بشر باشد، هرکس در حوزۀ فعالیت خودش تا آن‌جا که از دستش برمی‌آمد، دست به ابتکار زد. فروشندگان، فروش خود را مجازی کردند، معلمان آموزش خود را مجازی کردند و اهالی قلم که به تازگی نوشتن را آغاز کرده‌اند، داستانک‌هایشان را جمع‌آوری کرده و در این کتاب به انتشار رسانده‌اند.

در بخشی از کتاب کلمات علیه کرونا می‌خوانیم:

روی سینه‌اش با ماژیک آبی نوشته «دکتر فرهاد». سرفه امانش نمی‌دهد. شانه‌هایش تکان می‌خورد. به سختی نفس می‌کشد. می‌رود سمت اتاق معاینه، برگۀ دفترچه را می‌کند، ماسکش را پایین می‌کشد، دستور بستری دکتر فرهاد را برای تشخیص کووید 19 می‌نویسد و زیرش مهر می‌زند.

سرفه امانش را می‌برد. به سختی نفس می‌کشد. سرش را به پشتی صندلی تکیه می‌دهد. پرستار در را باز می‌کند. به چشمان قرمز دکتر نگاه می‌کند. برگۀ بستری را از دست دکتر می‌گیرد. تن پرستار سنگین می‌شود. روی زمین‌های سرد بیمارستان می‌نشیند. ‌

تقدیم به روح شهید دکتر فرهاد، متخصص بیماری‌های عفونی بیمارستان بهشتی کاشان.

 ۱۰۴ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-96957-2-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کلامی با شما
نوشته‌های بزرگان ادبیات کشور دربارۀ کرونا
نفرات برگزیده
داستانک‌ها

راهنمای دانلود کتاب کلمات علیه کرونا

برای دانلود کتاب کلمات علیه کرونا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلمات علیه کرونا

نظرات کتاب کلمات علیه کرونا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.