دانلود کتاب کلید ترفندهای دانلود


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید ترفندهای دانلود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید ترفندهای دانلود

کتاب کلید ترفندهای دانلود به قلم احسان مظلومی، روش‌های مختلف دانلود را بررسی کرده و راهکارهایی به شما ارائه می‌دهد تا به این روش‌ها مسلط شوید.

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دنبال فیلم، موسیقی یا نرم‌افزار خاصی باشید اما نتوانید آن را پیدا کنید. و یا اینکه آن را پیدا کرده‌اید و به هر دلیلی نتوانسته‌اید دانلودش کنید. کتاب کلید ترفندهای دانلود (Download trick) به شما کمک خواهد کرد تا به جای بیخیال شدن در این موارد، مشکل‌تان را حل کرده و فایل مورد نظرتان را بیابید و دانلود کنید. البته بر خلاف باور شما دانلود کردن یک کار حرفه‌ای است.

البته که دانلود فایل‌های ساده و در دسترس کار راحتی است و همه از پس آن برمی‌آید، اما دانلود بعضی فایل‌ها کار دشواری است و برای انجام آن نیاز است که ترفندهای خاصی بدانید. گاهی حتی یافتن فایل‌های مورد نظر نیز چندان ساده نبوده و احتیاج به اطلاعات و روش‌هایی دارد که هر کسی آن‌ها را نمی‌داند.

این کتاب برای تمام کسانی که چه با کامپیوتر و چه با موبایل، کاربر اینترنت هستند و اطلاعات زیادی از روش‌های دانلود ندارند، بسیار مفید است. اگر نحوه‌ی یافتن فایل‌های مورد نظرتان، اینکه چطور راحت‌تر و سریع‌تر دانلود کنید و به طور خلاصه ترفندهای دانلود را نمی‌دانید، این کتاب مخصوص شماست.

با خواندن کتاب کلید ترفندهای دانلود می‌توانید هر چه را که بخواهید دانلود کنید:

- فایل‌های فلش
- نرم‌افزارهای روز
- بازی‌های سنگین
- فیلم‌های YouTube
- موزیک‌های Soundcloud
- فیلم‌ها و عکس‌های اینستاگرام

در بخشی از کتاب کلید ترفندهای دانلود می‌خوانیم:

خیلی از سایت‌های دانلود مجاز، (غیر ایرانی‌ها) فایل نصب نرم‌افزار را طوری تغییر می‌دهند که همراه با نصب نرم‌افزار، یکی دو نرم‌افزار و تولبار دیگر هم ناخواسته با آن‌ها نصب می‌شود. این نرم‌افزارها با اینکه نوعاً بی‌خطر هستند، ولی معمولا مورد نیاز شما نیستند یا با نشان دادن آگهی برایتان ایجاد مزاحمت می‌کنند.

پس در مراحل نصب گزینه‌ی نصب سریع یا اکسپرس یا اتوماتیک را انتخاب نکنید و گزینه‌ی نصب دستی با custom را انتخاب کنید. سپس در مراحل نصب دقت کنید اگر قرار است نرم‌افزارهای دیگری هم به همراه نرم‌افزار اصلی نصب شود، گزینه‌ی آن‌ها را غیر فعال کنید.

توصیه 10: در سایت‌های دانلود ممکن است پنجره‌های ناخواسته باز شود. چندان مهم نیست.

در بعضی از سایت‌های دانلود، مخصوصا خارجی‌ها، با کلیک روی هر لینکی ممکن است یک پنجره‌ی کوچک یا بزرگ بطور ناخواسته باز شود. این پنجره‌ها اصطلاحا Pop Up خوانده می‌شوند و معمولا دارای محتوای تبلیغاتی هستند. نگران نباشید معمولا خطرناک نیستند. ولی اگر بخواهید می‌توانید جلوی باز شدن خیلی از آن‌ها را بگیرید. برای این کار لازم است یک افزونه Pop Up Blocker برای مرورگر اینترنتی خود نصب کنید انجام این کار خیلی ساده است و البته در درسی جداگانه آن را بررسی خواهیم کرد

 ۸۹ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-071-7 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: دانلودهای عادی
فصل دوم: دانلود از Torrent
فصل سوم: ترفندهای دانلود
فصل چهارم: دانلود با موبایل
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید ترفندهای دانلود

برای دانلود کتاب کلید ترفندهای دانلود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید ترفندهای دانلود
Abbas Bross
۱۳۹۹/۱/۲۳
کتابی که اطلاعات مفیدی رو برای دانلود از اینترنت رو معرفی میکنه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)