دانلود کتاب کلید ترفندهای ویندوز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید ترفندهای ویندوز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید ترفندهای ویندوز

کتاب کلید ترفندهای ویندوز به قلم احسان مظلومی، به آموزش تعدادی از مفید‌ترین ترفند‌های کامپیوتر و ویندوز می‌پردازد. ترفند‌هایی که دانستن آن‌ها کارتان را آسان‌تر کرده و بسیاری از مشکلاتی را که با آن مواجه هستید، به سادگی حل خواهد کرد.

کم و بیش همه کاربران کامپیوتر، پس از این که کارایی‌های عادی کامپیوتر و ویندوز را یاد گرفتند، به مشکلات ریز و درشتی برمی‌خورند که همیشه در پی راهی برای حل آن‌ها هستند. یا دنبال راه‌هایی هستند که عملکرد‌های مورد نیازشان را ساده‌تر انجام دهند. در کامپیوتر برای انجام هر کاری راهی وجود دارد.

تعدادی از این راه و روش‌ها در راهنمای ویندوز و بخش Help هم وجود ندارند و برای استفاده از آن‌ها یا باید تصادفا آن روش را کشف کنید و یا از جایی یاد بگیرید. دانستن ترفند‌های موجود در این کتاب، کار شما را در کامپیوتر بسیار آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. تعدادی از این ترفند‌ها عمومی‌تر هستند و اکثر کاربران حرفه‌ای آن‌ها را می‌دانند. تعدادی نیز مخفی هستند و افراد زیادی از وجود آن‌ها اطلاع ندارند. دانستن این نکات شما را در رده‌ی افراد حرفه‌ای و مسلط به کامپیوتر قرار می‌دهد.

کتاب ترفند‌های ویندوز، برای همه کاربران ویندوز نوشته شده. حتی کسانی که در کار خود حرفه‌ای هستند نیز می‌توانند از این کتاب بهره‌های زیادی ببرند.

این کتاب سه فصل دارد. فصل اول به ترفند‌های عمومی ‌ویندوز اختصاص دارد، کاربر‌های حرفه‌ای ممکن است تعدادی از این ترفند‌ها را بدانند. اما این بخش برای تازه‌کار‌ها بسیار مفید خواهد بود. در فصل دوم ترفند‌های حرفه‌ای برسی می‌شود. این فصل برای همه خوانندگان بسیار مفید است و با مطالعه‌ی آن، توانایی‌های شما در بکارگیری کامپیوتر بسیار بیشتر می‌شود. در فصل سوم، ‌تعدادی از ترفند‌های کوچک می‌شوند. این ترفند‌های همانطور که از اسمشان پیداست، کار‌های کوچکی انجام می‌دهند، اما دانستن همین کار‌ها، کمک زیادی به شما می‌کند. در همه فصول، ترتیب ساده به پیچیده و پرکاربرد به کم کاربرد رعایت شده است.

کتاب کلید ترفندهای ویندوز به شما نشان می‌دهد:

- ویندوز بدون نیاز به نرم‌افزار می‌تواند یک درایو را به طور کامل پنهان کند.
- ویندوز بدون آسیب به اطلاعات می‌تواند هارد دیسک را پارتیشن‌بندی کند.
- در ویندوز می‌توانید چند فایل را فشرده کنید و در یک فایل تصویری پنهان کنید.
- با ویندوز می‌توانید همه‌ی فایل‌های موجود در یک پوشه را یکجا تغییر نام دهید.

 ۱۰۴ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-2553-35-8 

چاپ ۱۳۹۱: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول - ترفندهای عمومی
فصل دوم - ترفندهای حرفه‌ای
فصل سوم - ترفندهای کوچک
ضمیمه - کلیدهای میان‌بر ویندوز

راهنمای دانلود کتاب کلید ترفندهای ویندوز

برای دانلود کتاب کلید ترفندهای ویندوز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید ترفندهای ویندوز

نظرات کتاب کلید ترفندهای ویندوز

صفورا محمدیان
۱۳۹۹/۴/۱۳
کتاب بسیار قدیمی است
کاربر m
۱۳۹۹/۱/۲۰
کتاب‌های کلید عالی هستن.
مشاهد همه نظرات (۲)