دانلود کتاب کلید جاوا


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید جاوا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید جاوا

کتاب کلید جاوا به قلم علی قنبری و رضا خلیلی، با زبانی ساده و روان شما را با محیط کار این نرم‌افزار و مثال‌هایی ساده از آن آشنا کرده و سپس پروژه‌های گسترده‌تری را بررسی خواهد کرد.

یادگیری یک زبان برنامه‌نویسی جدید شاید مشکل به نظر برسد. اگر تاکنون برنامه‌نویسی نکرده‌اید تعجب خواهید کرد که چطور ممکن است بتوان با تایپ کلمات رمزگونه برنامه‌های مفید و قدرتمند نوشت. آیا می‌دانید که برای یادگیری یک زبان برنامه‌نویسی چه باید کرد؟ پاسخ این است که در یادگیری برنامه‌نویسی باید قدم به قدم پیش رفت. هرچند ممکن است برنامه‌نویسی عجیب به نظر برسد اما پس از اینکه با روش برنامه‌نویسی آشنا شدید بسیاری از ابهامات از ذهن شما برطرف خواهند شد.

جاوا در جامعه‌ی تجاری بسیار مورد علاقه قرار گرفت و در حال حاضر جاوا برای توسعه‌ی برنامه‌های کاربردی سازمانی در مقیاس‌های عظیم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این زبان برای فراهم نمودن برنامه‌های کاربردی دستگاه‌های مختلف از قبیل گوشی‌های موبایل نیز استفاده می‌شود.

کلیه‌ی کسانی که به هر دلیلی به زبان‌های برنامه‌نویسی علاقه‌مندند و افرادی که در مقاطع آموزشی و کارآموزی فعالیت می‌کنند، می‌توانند از این کتاب برای کار با یک نرم‌افزار قدرتمند، ایمن و پرکاربرد، فعالیت خود را شروع نمایند. در ضمن لازم به ذکر است که امروزه استفاده از این زبان برنامه‌نویسی در پروژه‌های تولید نرم‌افزارهای تجاری در ایران رو به افزایش است.

کتاب کلید جاوا برای کسانی مناسب است که تجربه‌ای اندک در برنامه‌نویسی یا اطلاعات کمی در این زمینه دارند. این کتاب تنها با هدف افزایش هر چه سریع‌تر و آسان‌تر مهارت شما در برنامه‌نویسی نوشته شده است. در این کتاب سعی شده، آنچه را شما نیاز دارید آموزش داده شود. در بیشتر کتاب‌ها تمرکز روی تکنولوژی است تا کاربرد عملی آن، اما در این کتاب سعی شده تا تمرکز آموزش روی مهارت‌های عملی باشد.

آنچه در کتاب کلید جاوا می‌آموزید:

- آشنایی با محیط جاوا
- ایجاد چند برنامه ساده با جاوا
- طراحی نرم‌افزار ماشین حساب
- ساخت فایل‌های اجرائی در جاوا

 ۸۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5656-75-6 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: مقدمات
فصل دوم: ایجاد برنامه‌های ساده
فصل سوم: یک برنامه‌ی کاربردی
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید جاوا

برای دانلود کتاب کلید جاوا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید جاوا
tedi 1700
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
کتاب‌های آقای ابراهیمی عالی هستند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)