دانلود کتاب کلید سرویس‌های آنلاین گوگل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید سرویس‌های آنلاین گوگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید سرویس‌های آنلاین گوگل

کتاب کلید سرویس‌های آنلاین گوگل به قلم مصطفی صادقی رودباری و رضا خلیلی، امکانات و سرویس‌هایی که سایت گوگل (Google) ارائه می‌کند را معرفی کرده و طرز به کارگیری آن‌ها را به شما می‌آموزد.

اینترنت در چند سال اخیر به مهم‌ترین وسیله‌ی پایگاه اطلاعاتی و تجارت الکترونیک تبدیل شده و در تمام جهان امکان دسترسی به آن وجود دارد. در این میان سایت‌هایی هم توانسته‌اند با تلاش‌های زیاد، در جرگه پر مخاطب‌ترین‌های جهان قرار گیرند، به طوری که تعدادی از آن‌ها نسبت به شبکه‌های تلویزیونی هم از مخاطبان بیشتری برخوردارند.

یکی از این سایت‌های معروف گوگل است. گوگل یکی از سایت‌هایی است که در آن سرویس‌ها و امکانات فوق‌العاده‌ای وجود دارد. فناوری متحول کننده جستجوی گوگل و طراحی اینترفیس ساده برای کاربران، گوگل را به عنوان یکی از موفق‌ترین موتورهای جستجوی نسل جدید تبدیل کرده است. البته موتور جستجوی گوگل فقط یکی از امکانات این سایت است.

وب‌سایت‌های زیادی در اینترنت وجود دارند که در قالب موتور جستجو می‌گنجند. اما به جرات می‌توان گفت گوگل با فاصله زیادی در رتبه‌ی اول قرار دارد. با وجود مزایای زیادی که گوگل دارد، در فاصله‌های زمانی کوتاه امکانات جدیدی نیز به امکانات موجودش افزوده می‌شود، برای نمونه یکی از مهم‌ترین سرویس‌های گوگل، سرویس پست الکترونیک آن با نام Gmail است که با راه‌اندازی این سرویس، چندین برابر به محبوبیت و کاربران خود افزود.

این کتاب برای هر قشری از جامعه اعم از دانش‌آموز، دانشجو، فرهنگی، استاد، کارمند، کارگر و... مناسب است. نکته‌ها و آموزش‌هایی در این کتاب وجود دارد که شاید به شدت به این امکانات نیاز داشته باشید اما تاکنون نامی از آن‌ها نشنیده باشید.

مباحثی که در کتاب کلید سرویس‌های آنلاین گوگل مورد بررسی قرار می‌گیرند:

- آموزش کاربردی‌ترین امکانات آنلاین گوگل
- آموزش ایجاد اسناد متنی، ارائه‌ای و... به صورت آنلاین در گوگل
- چگونگی استفاده از نقشه‌های گوگل برای مسیریابی و دیگر عملکردها
- چگونگی عملکرد «گروه‌های گوگل»، «ترجمه گوگل»، «هشدار دهنده گوگل» و...

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: مقدمات
فصل دوم: سرویس‌های اصلی گوگل
فصل سوم : اسناد گوگلی (Google Docs)
فصل چهارم: سایر سرویس‌های کاربردی گوگل
سخن آخر

 ۱۰۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5656-98-5 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کلید سرویس‌های آنلاین گوگل

برای دانلود کتاب کلید سرویس‌های آنلاین گوگل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید سرویس‌های آنلاین گوگل
رضا گودرزی
۱۳۹۸/۶/۴
آشنایی با گوگل مهمه اما کمتر از 5% دانشجویان و محققین این را میشناسند. مهم و به درد بخوره هرچند قدیمیه اما کاربردیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)