دانلود کتاب کلید طراحی سایت با Web Builder


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید طراحی سایت با Web Builder و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید طراحی سایت با Web Builder

کتاب کلید طراحی سایت با Web Builder به قلم شکوفه بیدمشکی، به شما کمک می‌کند تا به ساده‌ترین روش و بدون نوشتن یک خط کد، سایتی را طراحی کرده و در آن امکانات مختلفی درج کنید.

این کتاب، به معرفی، بررسی امکانات و آموزش از طریق پروژه عملی توسط نرم‌افزار WYSIWYG Web Builder پرداخته است. بر خلاف طراحی وب با HTML، که محیط آن کدنویسی است و خروجی بر اساس کدهای نوشته شده نمایش داده می‌شود، محیط این نرم‌افزار کاملا گرافیکی بوده و هر آنچه که در هنگام طراحی می‌بینید، در مرورگر وب هم مشاهده خواهید کرد.

نرم افزار Wysiwyg Web builder همه‌ی کارهای مربوط به طراحی وب را به صورت کاملا گرافیکی انجام می‌دهد. همه‌ی اشیا، تصاویر، متن‌ها و حتی فیلم‌هایتان را می‌توانید با کلیک و کشیدن ماوس وارد صفحه‌ی وب کنید. می‌توانید از قالب‌های آماده و زیبای نرم‌افزار استفاده کنید.

این نرم‌افزار دارای کلیه امکانات لازم برای طراحی سایت می‌باشد. همه‌ی مراحل تنها با ابزارهای گرافیکی انجام می‌شوند و شما در نهایت خواهید توانست یک سایت کامل را بدون برنامه‌نویسی، طراحی و پیاده‌سازی کنید.

از جمله امکانات ویژه این نرم‌افزار، ساخت فرم و ارسال محتویات آن به ایمیل یا بانک اطلاعاتی، ایجاد فرم عضویت کاربران سایت، ایجاد منو‌های گرافیکی، ساخت آلبوم عکس دیجیتال و... می‌باشند.

این کتاب محدود به گروه خاصی نبوده و کلیه علاقه‌مندان به مقوله طراحی سایت و هر شخصی که خواهان راه‌اندازی یک سایت اینترنتی است، خصوصا دانش‌آموزان شاخه فنی حرفه‌ای و کاردانش، دانشجویان و کارآموزان فنی که به نوعی کارشان با رایانه و اینترنت گره خورده، می‌توانند از آن استفاده کنند.

با توجه به اینکه مطالب کتاب به صورت پایه‌ای آموزش داده شده‌اند، این کتاب می‌تواند برای کسانی که مبتدی بوده و هیچ‌گونه آشنایی با طراحی سایت ندارند، مفید باشد. همچنین در فصول انتهایی کتاب، قابلیت‌های پیشرفته نرم‌افزار شرح داده شده‌اند که می‌تواند برای کاربران حرفه‌ای نیز کاربردی باشد.

 ۱۲۱ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-059-5 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: طراحی صفحات اصلی سایت
فصل دوم: محتوای غیر متنی (عکس، فیلم، منو، لینک)
فصل سوم: کارکردهای پیشرفته
فصل چهارم: طراحی فرم
فصل پنجم: فضای اینترنتی و دامنه
فصل ششم: عضویت در سایت
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید طراحی سایت با Web Builder

برای دانلود کتاب کلید طراحی سایت با Web Builder و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید طراحی سایت با Web Builder
مریم احمدی
۱۳۹۹/۴/۲۰
پیشنهاد میکنم این کتابو حتما بخونید
عیسی بیرامی
۱۳۹۸/۷/۲۲
عالی کتاب خوبی هستش
محمد نوروزی
۱۳۹۸/۶/۲۸
خیلی کتاب خوبیه وکاربردی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)