دانلود کتاب کلید طراحی سایت: نرم افزار Dreamweaver

  • از: علی حیدری
  • ناشر: انتشارات کلید آموزش
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کلید طراحی سایت: نرم افزار Dreamweaver و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید طراحی سایت: نرم افزار Dreamweaver و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید طراحی سایت: نرم افزار Dreamweaver

کتاب کلید طراحی سایت: نرم افزار Dreamweaver به قلم علی حیدری، شما را با محیط این نرم‌افزار آشنا کرده و به شما کمک می‌کند تا اولین صفحه وب‌سایت خود را بسازید.

هر فرد یا سازمانی می‌تواند یک وب‌سایت داشته باشد. به طور یقین بهترین و کارآمدترین روش برای معرفی و نشر افکار، فعالیت‌ها، محصولات و شرکت‌ها وب‌سایت‌ها هستند. در وهله اول وب‌سایت‌ها به عنوان کاتالوگی اینترنتی محسوب می‌شوند که توانایی و قابلیت توسعه به فروشگاه الکترونیکی را دارند. به این ترتیب تمام مدیران، هنرمندان، پزشکان، وکلا، معلمین، دانش‌آموزان، دانشجویان و... می‌توانند این روش را برای معرفی و فروش محصولاتشان مورد استفاده قرار دهند.

اما در پاسخ به این پرسش که چگونه می‌توان یک وب‌سایت طراحی نمود، باید گفت شما برای طراحی یک وب‌سایت به نرم‌افزارهایی نیاز دارید تا به کمک آن هنر خود را در قالب وب‌سایت به دیگران نشان دهید.

نرم‌افزارهای متعددی برای طراحی وجود دارند که از میان آن‌ها می‌توان به Microsoft FrontPage اشاره کرد. که نسخه جدید آن با نام Microsoft Office SharePoint Designer و Microsoft Expression Web به بازار عرضه شده است.

هر کسی که در دنیای وب مشغول به فعالیت است، ممکن نیست حرفه‌ای‌ترین نرم‌افزار طراحی وب یعنی Adobe Dreamweaver را نشناسد. این نرم‌افزار بسیار کامل و غنی از ابزارهای مورد نیاز برای طراحی انواع وب‌سایت است و به عنوان اولین انتخاب برای طراحان وب مطرح می‌شود.

نرم‌افزار Adobe Dreamweaver CS3 از نرم‌افزارهای اصلی در زمینه ساخت صفحات وب است، به دلیل اینکه با دیگر نرم‌افزارهایی که در زمینه ساخت صفحات وب نظیر Flash، Firework، Photoshop وجود دارند، توانایی برقراری تعامل بسیاری دارد.

آنچه در کتاب کلید طراحی سایت می‌آموزید:

- طراحی صفحه وب
- خرید هاست و دومین
- ذخیره‌سازی صفحه وب
- ارسال سایت روی سرور
- آشنایی با محیط Dreamweaver
- استفاده از الگوهای Dreamweaver
- معرفی سایت به موتورهای جستجو

 ۱۲۹ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-2553-98-3 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: آشنایی با محیط نرم‌افزار Adobe Dreamweaver
فصل دوم: اولین صفحه وب‌سایت
فصل سوم: قرار دادن متن در اطراف تصویر
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید طراحی سایت: نرم افزار Dreamweaver

برای دانلود کتاب کلید طراحی سایت: نرم افزار Dreamweaver و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید طراحی سایت: نرم افزار Dreamweaver