دانلود کتاب کلید نصب ویندوز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید نصب ویندوز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید نصب ویندوز

کتاب کلید نصب ویندوز به قلم احسان مظلومی، طریقه نصب و قابلیت‌های نسخه‌های مختلف ویندوز را آموزش داده و به شما کمک می‌کند تا هر نسخه‌ای را که می‌خواهید بدون مشکل نصب کنید.

بخشی از کاربران کامپیوتر، می‌توانند در صورت لزوم، ویندوز و درایورهای کامپیوتر را خودشان نصب کنند. بسیاری هم این کار را به دوستان و آشنایان، یا مراکز خدمات کامپیوتری می‌سپارند. نصب ویندوز یکی از کارهایی است که در عین دشواری آسان است.

محیط ناآشنا و گزینه‌های زیادی که در هنگام نصب ویندوز دیده می‌شود، خیلی از افراد را می‌ترساند. ضمن آنکه روش نصب ویندوز هم انصافاً کمی سخت‌تر از کارهای روزمره کامپیوتری است. همین باعث شده که بسیاری از کاربران مبتدی، از نصب آن واهمه داشته باشند و زحمت حمل کامپیوتر خود به مراکز خدمات کامپیوتری را بر خود هموار کنند و علاوه بر این زحمت، هزینه انتقال کامپیوتر و نصب ویندوز را هم بپردازند. هزینه‌ای که اگر این کتاب را بخوانید متوجه می‌شوید به راحتی می‌توان آن را صرفه‌جویی کرد.

می‌توان گفت این کتاب برای تمام کسانی کاربر کامپیوتر هستند، مفید است. اکثر کاربران به دلیل اشتباه خودشان، تعویض قطعات اصلی مثل هارد‌دیسک، آسیب دیدن ویندوز در اثر عملکرد ویروس‌ها و... گاه مجبور می‌شوند که سیستم‌ عامل کامپیوترشان را دوباره نصب کنند. اگر از ویندوز خود مراقبت کنید می‌توانید تا مدت‌ها ویندوز بدون اشکالی داشته باشید، اما به هر شکل روزی محتاج نصب ویندوز جدید خواهید شد.

آنچه در کتاب کلید نصب ویندوز می‌آموزید:

- نصب ویندوز XP
- نصب ویندوز 7
- نصب ویندوز 8
- پارتیشن‌بندی و فرمت هارددیسک در حین نصب

 ۸۱ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-033-5 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول- نصب ویندوز XP
فصل دوم- نصب ویندوز Vista
فصل سوم- نصب ویندوز 7
فصل چهارم- نصب ویندوز 8
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید نصب ویندوز

برای دانلود کتاب کلید نصب ویندوز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید نصب ویندوز
Homa Mehrak
۱۳۹۸/۶/۲۴
بسیار عالی و زیباسازی و به او گفت که این کار را انجام دهید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)