دانلود کتاب کلید Windows 8


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید Windows 8 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید Windows 8

کتاب کلید Windows 8 به قلم احسان مظلومی، طریقه نصب و راه‌اندازی این نسخۀ ویندوز را معرفی کرده و شما را با کارایی و قابلیت‌های آن آشنا می‌کند.

ویندوز 8 نسبت به نسخه‌ی قبلی یعنی ویندوز 7 تغیرات قابل توجهی داشته. این تغیرات بیشتر در این راستا بوده که ویندوز 8 را وارد بازار تبلت‌ها، موبایل‌ها و کامپیوترهای لمسی کند. با بوت شدن ویندوز 8، شما صفحه‌ی همیشگی Desktop را نمی‌بینید. ابتدا صفحه‌ی Start Screen را خواهید دید که برای کار با صفحات لمسی طراحی شده. تعداد زیادی هم اپلیکیشن‌های جدید اینجا وجود دارد که بعضا نسخه‌ی ویژه‌ی صفحات لمسی از نرم‌افزارهای دیگر هستند.

این کتاب ابتدا از همان محیط آشنای دسکتاپ شروع می‌کند. یعنی از جایی که اکثر کاربران با آن آشنائی دارند. در فصل اول با Desktop آشنا می‌شوید. فصل دوم به Explorer اختصاص دارد و در فصل سوم به رابط کاربری جدید ویندوز 8 می‌پردازد. در فصل چهارم تعدادی از اپلیکیشن‌های جدید ویندوز 8 را معرفی کرده و در آخرین فصل هم تنظیمات ویندوز را بررسی می‌کند.

می توان گفت برای همه کاربران کامپیوتر (بجز عده‌ی معدودی که با مکینتاش، لینوکس و سیستم عامل‌های دیگر کار می‌کنند) برای انجام هر کاری در یک لپتاپ، کامپیوتر شخصی و یا تبلت ویندوزی، لازم است با ویندوز آشنا باشند. با توجه به این که در ایران ویندوز تقریبا رایگان است و روی لپتاپ‌های جدید هم آخرین نسخه ارائه می‌شود، همین حالا که این کتاب را می‌خوانید احتمالا اکثر کامپیوترهای موجود در ایران مجهز به ویندوز 8 شده‌اند.

آنچه در کتاب کلید Windows 8 می‌آموزید:

- بررسی توانایی‌های ویندوز
- آشنایی با اپلیکیشن‌های مهم
- سیستم جدید تنظیمات ویندوز
- آشنایی با محیط جدید ویندوز 8

 ۱۲۰ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-045-8 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: Desktop
فصل دوم: File Explorer
فصل سوم: روابط کاربری جدید
فصل چهارم: اپلیکیشن‌ها
فصل پنجم: تنظیمات ویندوز
فصل ششم: ویندوز 8.1
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید Windows 8

برای دانلود کتاب کلید Windows 8 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید Windows 8

نظرات کتاب کلید Windows 8

الهه بنا
۱۳۹۹/۸/۱۶
خیلی راحت میشه یاد گرفت و همزمان اجرا کرد واقعا ممنون از نویسنده و کتابراه
مشاهد همه نظرات (۱)