دانلود کتاب کمینگاه

  • از: محمدعلی قجه
  • ۶۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کمینگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب کمینگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کمینگاه

محمدعلی قجه در کتاب کمینگاه، با شرح داستانی هیجان‌انگیز و فانتزی شما را مجذوب به خود خواهد کرد.

کمینگاه طبیعت، ابرهای تیره‌ای هستند که در زیر باران شدید پنهان می‌شوند.
کمینگاه شیطان، ترس و ضعف انسان است.
و کمینگاه بشر، آنجایی است که تصور می‌کند هیچ کس او را پیدا نخواهد کرد. اما او قادر نیست که از خود فرار کند!

در بخشی از کتاب کمینگاه می‌خوانیم:

مدتی نمی‌گذشت که کشتی کوچک به جهت مشخص‌ شده حرکت می‌کرد. شعاع‌های نور از ساعاتی قبل مه را شکافته و خورشید زیبا از افق سر در می‌آورد.

و در این میان کشتی با سردرگمی امواج مرده آب را می‌شکافت. آن‌ها در جهت شمال شرقی به‌ سوی مرداب ویتسز می‌رفتند. مردابی که والدر بارها و بارها آن را طی کرده بود. گاهی با یک قایق کوچک و گاهی با کشتی‌ای بزرگ.

هاور سکان کشتی را در دست داشت و دو مأمور در کابینش مراقب او بودند.

لحظات به‌ سرعت می‌گذشت و زمان مرگ او نزدیک‌تر می‌شد. آیا ممکن بود هاور زنده بماند؟ والدر مردی مصمم و بی‌رحم به نظر می‌رسید و کشتن هاور برای او کاری آسان بود. آیا با تمام این‌ها ممکن بود اتفاقی پیش‌بینی‌ نشده ‌هاور درمانده را نجات دهد؟

جوان دانشمند پس‌ از آن تنبیه سخت همچنان بی‌هوش بود و امکان داشت حتی از بدرفتاری‌های والدر بمیرد.

و در این‌ بین والدر از قلب مرداب می‌گذشت بدون آنکه هراسی داشته باشد. چراکه مرداب برایش به‌ مانند دوست مهربانی بود.

و هاور برای رهایی تنها می‌باید به دستیاران طبیعت امیدوار می‌بود و اکنون ناچار بود تا مطیع آن دزدان حرف‌های باشد. آیا چاره‌ای دیگر داشت؟

در همین لحظات صدای خنده‌های بلند مأموران او را از افکارش بیرون آورد: حتماً گرسنه هستی، این‌طور نیست؟ آیا فرقی هم دارد، البته که نه تو به‌ زودی درون شکم تمساح‌های گرسنه خواهی رفت. دیگر صبحانه خوردن تو چه فایده‌ای دارد؟

دیگری گفت: اما نه بهتر است چیزی بخوری، تمساح‌های حریص آدم لاغر و ضعیفی مانند تو را با لذت نمی‌خورند!

 ۴۸۲ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب کمینگاه

برای دانلود کتاب کمینگاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کمینگاه

نظرات کتاب کمینگاه

جواد فیض ده
۱۳۹۹/۱/۱۹
من این کتاب رو نخوندم و شایدم اصلا نخونم، ولی خیلی برام عجیبه شمایی که اهل کتاب و ادب هستین بلد نیستین یه نقد درست کنید، واقعا جای تاسف داره که بعضیاتون کتابخون‌های جامعه هستین، کلمات مزخرف، افتضاح، بیخود، اینا دل یه نویسنده رو به درد میاره، هرچی باشه اون تمام تلاشش رو کرده، تازه رایگانم در اختیارتون گذاشته، موندم چی بگم واقعا، به قولی من دیگه رد دادم
Fatemeh Ap
۱۳۹۸/۱۱/۲۵
از آقای قجه بیشتر انتظار میرفت، کمینگاه بسیار ضعیف و سطح پایین بود، این کتاب هیچ جایگاهی در کنار دیگر کتب ایشون ندارد، کتب قبلی دارای موضوعی منسجم بودند که تنها مشکل انها توضیح و تفضیل بسیار بود،، اما در این کتاب نه تنها ایرادات قبلی هم وجود داشت بلکه دارای نثری ضعیف، موضوع غیر منسجم، سرعت داستان و از ابتدا دچار کاهش افزایش میشود که معلوم است نویسنده هنوز تکلیفش با خودش روشن نیست،، در ابتدا گویی موضوع اصلی به ذهن نویسنده رسیده و با قدرت شروع کرده ولی هرچه میگذرد و داستان جلو میرود، سردرگمی نویسنده بیشتر مشهود میشود که حتی خود نیز نمیداند چطور داستان را پیش ببرد،،، تاریکی و قتل عام به صورت بیمارگونه توضیح داده شده حتی زیبایی‌های طبیعت هم جنون امیز به نظر میرسند، مرگ‌ها به شدت غیر منطقی رخ میدهند گویی نویسنده فقط تشنه‌ی خون هستند ولی از شخصیت‌های داستان فقط یک اسم گفته شده که حتی سن شخصیت‌ها مبهم است،، زنان و دختران داستان شخصیت‌هایی ضعیف و وابسته هستند که این تصور نویسنده از زن واقعا آزار دهنده است، ما زنان قوی بسیاری داریم که تاریخ ساز بودند، همانند حضرت زینب که در اوج خشونت و بی‌عدالتی قدرت نمایی میکنند و مایه فخر جهان اسلام شدند،، این تصور شما در مورد زن حتی در کتب قبلی شما هم نمایان است، قدرت زن در زیبایی او نیست در شخصیت اوست، در ضمن شخصیت اصلی داستان (هاور) بر چه اساسی شاهزاده منسوب شد، چرا در ساختمان مهم شفا خانه هیچکسی به جز چند نفر پرستار نیستندحتی در قصر اصلی گویی فقط چند نفر حضور دارند، از وزرا و مشاوران و سربازان هیچ چیزی گفته نشده،، فقط خون و خون و خون...
منیر تیموری
۱۳۹۹/۱۱/۱۴
خسته نباشید خدمت استاد عزیز مانندبقیه کتابهاتون عالی بود من که خیلی لذت بردم واقعا بینظیرن من توصیه میکنم همه بخونن شخصیت هاور توی رمان خیلی عالی بود واقعا خسته نباشید امیدوارم همیشه بدرخشین واونایی که انتقاد نابجا میکنن خواهشا خودشون حداقل یک سطر بنویسن بعد اینجا نظرهای بیجا بدن من کتابهای زیادی خوندم ویکی از طرفداران قلم آقای قجه هستم در هرژانری کتاب نوشتن عالی بود استاد عزیز به افرادی که نظرهای نامعقول لینجا تایپ میکنن توجه نکنین چون این افراد حتی نوشتن یک سطر هم بلد نیست شما بینظیرین
مشاهد همه نظرات (۴۳)