دانلود کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

  • از: عباس شادلو
  • ۲۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب به قلم عباس شادلو، شامل سوالات درک مطلب سال‌های 90 تا 97 به انضمام 1500 واژه کلیدی کنکور است.

آمار موفقیت دانش‌آموزان در سال‌های گذشته نشان می‌دهد تنها درصد کمی از دانش‌آموزان در درس زبان انگلیسی کنکور درصد قابل توجهی از تست‌ها را پاسخ می‌دهند. در سال 1396 در گروه علوم تجربی که بیش از 518 هزار نفر در آن شرکت کردند 9/16 درصد داوطلبان درس زبان را منفی 48/1 درصد بین صفر تا 10 درصد و تنها 5/5 درصد زبان را بالای 50 درصد زده‌اند.

اگر فرض کنیم زبان تنها درس تعیین کننده کنکور باشد که خوشبختانه یا متأسفانه تاحدودی چنین نیز هست می‌توان فهمید کسانی که زبان را بالای 50 درصد زده‌اند شانس بالایی برای موفقیت در رشته‌های پرطرفداری چون پزشکی و پیراپزشکی و فنی مهندسی دارند.

حدود 40 درصد درس زبان انگلیسی در کنکور به درک مطلب مربوط می‌شود که بستگی مستقیم به توانایی دانش‌آموز در ترجمه متن و به نوبه خود بستگی به دایره لغات داوطلب دارد. در عمل هر چه محفوظات داوطلب واژگان بیشتری را دربرگیرد امکان موفقیت بیشتر خواهد بود. لذا داوطلبان کنکور می‌بایست اصل را بر گسترش دایره لغات گذاشته و فن ترجمه را در درجه اول قرار دهند که البته بدون دانستن گرامر ممکن نیست.

کتاب پیش رو با اصل قرار دادن تقویت دایره لغات می‌کوشد با استفاده از شیوه‌ای خاص دایره لغات شما و سپس قدرت شما در ترجمه متن را افزایش دهد. هدف داوطلب از مطالعه این کتاب دستیابی به درصد حداقل 60 درصد زبان کنکور باید باشد و این امر به‌ طور قطع با تمرین و مطالعه قابل دستیابی است. به همین منظور تمام متون انتخاب شده در کتاب شناسنامه‌دار و مربوط به آزمون‌های کنکور سال‌های قبل می‌باشد.

شیوه اصلی و منحصر بفرد این کتاب بر دو پایه استوار است اول امکان تکرار و دوم حذف موارد اشتباه واژه‌های هم‌ شکل و نزدیک به هم. (فایل کتاب در تاریخ 2 اردیبهشت 1398 به روز رسانی شده است.)

 ۲۳۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
شابک: 978-600-98232-6-0 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

برای دانلود کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

نظرات کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

معصومه بی آبی
۱۳۹۹/۴/۶
لطفا متن‌هایی که بدون سوال هستند رو با سوال بذارید، این روش درست نیست که فقط متنهای ابتدایی سوال داره و بعد از وسط کتاب متن بدون سوال هست، از نویسنده محترم میخوام ویرایش کنه.
مریم شکوهی
۱۳۹۸/۷/۳
خیله خوبه... ولی اگه اصطلاحات رو توضیح بده و زیاد استفاده بشه تو متن‌ها بهتر و مفید تر هم میشه
Ali Jouzdani
۱۳۹۸/۶/۱۴
چرا فقط متن‌های سال۹۰ تا ۹۳ رو داره و بقیه متن هام سوالی ندارن؟!!
مشاهد همه نظرات (۱۱)