دانلود کتاب کودک سالم: دندان‌های کوسه

  • از: ناهید رحیمی
  • ناشر: انتشارات دادجو
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کودک سالم: دندان‌های کوسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کودک سالم: دندان‌های کوسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کودک سالم: دندان‌های کوسه

کتاب کودک سالم: دندان‌های کوسه، روایتگر یک روز از زندگی سه ماهی است که برای دیدار با دکتر میگو به خانه‌ی او می‌روند و در طول این ملاقات با بیماران بسیاری روبرو می‌شوند. یکی از این بیماران کوسه‌‌ماهی است که از دندان درد رنج می‌برد و از دکتر میگو کمک می‌خواهد.

موضوع کتاب دندان‌های کوسه چیست:

روزی روزگاری سه ماهی که با هم دوست بودند تصمیم می‌گیرند به ملاقات دکتر میگو بروند. خانه‌ی دکتر میگو بسیار شلوغ بود و هر لحظه بیمار جدیدی وارد می‌شود. کوسه‌ماهی هم به صورت ناگهانی وارد خانه‌ی میگو می‌شود. این کوسه به رغم جثه‌ی بزرگی که دارد به خاطر دندان درد عاجز شده است و... .

کتاب دندان‌های کوسه مناسب چه کسانی است:

داستان جذاب و خواندنی دندان‌های کوسه (Shark's teeth) به کودکان آموزش مراقبت از دندان‌ها را می‌دهد و برای دبستانی‌ها بسیار لذت‌بخش خواهد بود.

در بخشی از کتاب دندان‌های کوسه می‌خوانیم:

در همین وقت، ناگهان صدای بلندی به گوش رسید. این صدای ستاره دریایی، پرستار دهکده جلبک سبز بود. ستاره دریایی با بلندگو می‌گفت: «همگی کنار بروید. آمبولانس دارد می‌آید.»

پوری و دوستانش با تعجب به هم نگاه کردند. آن‌ها با سرعت از سر راه آمبولانس کنار رفتند.

 ۲۶ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6210-28-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کودک سالم: دندان‌های کوسه

برای دانلود کتاب کودک سالم: دندان‌های کوسه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کودک سالم: دندان‌های کوسه

نظرات کتاب کودک سالم: دندان‌های کوسه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.