دانلود کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

  • از: رضا عسگری
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1 اثر رضا عسگری کتابی در مورد تهران‌شناسی حرفه‌ای و جزیی است که از محله اصیل امامزاده یحیی شروع و سپس کل ارگ صفوی و آن‌گاه ارگ ناصری و در نهایت دایرةالمعارف شمیرانات و ری ختم می‌شود.

کتاب‌های تهران‌شناسی بسیار کلی و بر اساس محلات زمان صفوی و ارگ صفوی معرفی می‌شوند و ما کتبی مفصل از محلات قدیمی تهران نداریم. تهران‌شناسی را با امامزاده یحیی آغاز می‌کنیم، محله‌ای که بسیار حرف برای گفتن دارد، با رعایت نظم مسیر ابتدا ارگ صفوی را بررسی می‌کنیم چرا که ارگ صفوی هویت به تهران داده است.

بعد از محلات ارگ صفوی که شامل امامزاده یحیی، پامنار، ارگ، سنگلج، بازار، چاله میدان به سراغ کل منطقه 12 شهرداری و محلات دیگران می‌رویم. چرا که منطقه 12 شهرداری قلب تهران و خاستگاه تاریخ تهران است و سپس بعد از آن کتاب‌های محلات دیگر نزدیک منطقه 12 که شامل منطقه 11 و مناطق دیگر است بیان می‌کنیم.

کل کتاب‌های تهران‌شناسی حرفه‌ای که برای اولین بار به‌صورت مفصل و شامل تمام جاذبه‌های گردشگری است، حدود 49 جلد خواهد شد، که هر کتاب شامل اطلاعات عمومی و سلسله تاریخی است که به ترتیب شامل یک پادشاه (شروع از دوران صفوی)، یک غذای محلی، دو بازی محلی، اعتقادات، مشاغل و... خواهد بود.

 ۱۷۶ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-048-507-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: تهران‌شناسی در تاریخ
فصل دوم: تهران کنونی
فصل سوم: آداب و رسوم اجتماعی
فصل چهارم: مسیرهای گردشگری

راهنمای دانلود کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

برای دانلود کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

نظرات کتاب کوچه و پس کوچه‌های طهرون 1

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.