دانلود کتاب کوچک زبان بدن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کوچک زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کوچک زبان بدن

کتاب کوچک زبان بدن نوشته‌ی ویجایا کومار، به خواننده کمک می‌کند تا حرکات غیرکلامی و علایمی را که خودش بروز می‌دهد بشناسد و حرکات و علایم ارتباطی سایر همنوعانش را هم بفهمد.

حتماً برای شما هم جالب است که افکار اطرافیان خود را بخوانید و بدانید در درون آن‌ها چه می‌گذرد؛ زبان بدن به عنوان ابزاری قابل اعتماد و دقیق برای درک افکار و احساسات دیگران از روی رفتارشان به ما کمک می‌کند.

فراگیری دانش و مهارت ارتباط غیرکلامی از هر مواجهه‌ای با دیگران، تجربه‌ای هیجان‌انگیز می‌سازد. فرد یاد می‌گیرد از روی حرکات دیگران افکارشان را بخواند و زمان هیجان‌انگیزی را صرفاً به تماشای علائم مربوط به زبان بدن آن‌ها بنشیند! فرد می‌تواند به کمک درک، مشاهده و درون‌بینی، بگوید که دیگری دارد دروغ می‌گوید، می‌خواهد دیگران را تحت تأثیر قرار دهد، یا صرفاً کسل است! کتاب کوچک زبان بدن (A Little Book of body language) را بخوانید و از جسم انسان، که بیشتر از صدها جلد کتاب حرف می‌زند،‌ بیشتر بدانید!

ویجایا کومار (Vijaya Kumar) در این کتاب تلاش دارد، معنای حالات و اشارات مختلف را که بسیار بیشتر از کلمات ساده نقل مطلب می‌کنند، کشف و توضیح دهد. همچنین ما را راهنمایی می‌کند که علائم بدن را در دیگران بخوانیم و از زبان بدنمان برای ایجاد ارتباط صحیح و مؤثر استفاده کنیم.

در بخشی از کتاب کوچک زبان بدن می‌خوانیم:

تحقیقات نشان می‌دهد هر قدر مقام شخص در اجتماع بالاتر باشد، بهتر می‌تواند به کمک کلمات و عبارات ارتباط برقرار کند.

میزان پیام‌رسانی شخص از طریق زبان کلامی، بستگی به حجم حرکاتی دارد که او برای ارسال پیامش به کار می‌برد. فردی که موقعیت و قدرت دارد، می‌تواند توسط کلمات ارتباط مؤثر برقرار کند، حال آن که شخص دیگری با مهارت کم‌تر در این زمینه، برای رساندن پیامش بیشتر از حرکات استفاده می‌کند تا کلمات. با بالا رفتن سن، حرکات فرد کُندتر و با وضوح کم‌تر مشاهده می‌شود، لذا ترجمان دقیق حرکت او مشکل‌تر می‌شود.

بچه‌ها بلافاصله بعد از دروغ گفتن، با یک یا دو دست دهان‌شان را می‌پوشانند. این حرکت تا بزرگسالی فرد هم ادامه می‌یابد، با این تفاوت که سرعتش کم‌تر می‌شود. یک نوجوان هم ممکن است هنگام دروغ گفتن دست‌ها را به طرف دهان ببرد، اما به جای این که انگشت‌ها را روی دهان فشار دهد، آن‌ها را به آرامی دور دهانش می‌مالد. در بزرگسالی همین حرکت به این صورت در می‌آید که دست به دهان نزدیک می‌شود، زیر بینی قرار می‌گیرد و آهسته مالش می‌دهد.

 ۱۰۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5150-36-3 

چاپ ۱۳۸۶، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
زبان بدن چیست؟
حالات چهره و حرکات دست
حرکات کف دست
حرکات دست
حرکات دست و صورت
حصار دست‌ها
علائم چشمی
سایر حرکات متداول
طرز برخوردها
حرکات عاشقانه
حرکات ناحیه‌ای و حرکات مربوط به مالکیت
تصاویر آینه‌وار
اشاره‌گرها
تأثیر نواحی فضایی و فرهنگ بر زبان بدن
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب کوچک زبان بدن

برای دانلود کتاب کوچک زبان بدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کتاب کوچک زبان بدن
mobin hamedi
۱۳۹۸/۲/۲۱
کتاب جالبی بود
اگه کسی میخواد کم وقت بزاره و مطالب خوبی کسب کنه این کتا کتاب خوبیه
حسن جعفرزاده
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
مختصرو مناسب
amin lahmi
۱۳۹۷/۱۱/۷
کتاب خوبیه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۱)