دانلود کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C

کتاب­ گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C با توجه به سال­‌ها تجربه در زمینه تالیف و تدریس گرافیک رایانه‌ای تالیف شده است. در این کتاب از زبان برنامه‌نویسی #C برای پیاده‌­سازی کدها استفاده گردیده است که اکثر دانشجویان نرم‌­افزار، IT، ICT و علوم کامپیوتر این زبان را می‌شناسند.

امروزه کاربرد رایانه به ویژه گرافیک رایانه‌­ای روز‌به‌روز در حال توسعه است. حتی اکثر نرم­‌افزارها و زبان‌های برنامه‌نویسی یک واسط گرافیکی قوی دارند.

کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C شامل هشت فصل و سه پیوست است. در فصل اول کتاب، کاربردهای گرافیک رایانه‌ای بیان شده است. فصل دوم به دستگاه‌ها و تجهیزات گرافیکی پرداخته است. در فصل سوم زبان #C و کلاس‌های گرافیک در آن به طور مختصر آموزش داده شده است. فصل چهارم به مبنای‌های خروجی از قبیل نقطه، خط، دایره، بیضی، چندضلعی و منحنی و الگوریتم‌ها ترسیم آن‌ها در گرافیک رایانه پراداخته است و الگوریتم‌های بیان شده را با #C پیاده‌سازی نموده است. فصل پنجم، تبدیلات هندسی دو و سه بعدی از قبیل انتقال، مقیاس‌گذاری، دوران، کشش و انعکاس را آموزش داده، به زبان #C پیاده‌سازی نموده است. فصل ششم دید و الگوریتم‌های برش را بیان کرده، به زبان #C پیاده‌سازی نموده است. فصل هفتم و هشتم به پردازش تصاویر دیجیتال پرداخته و الگوریتم‌های عملیات بر روی پردازش تصاویر دیجیتال را بیان کرده و با #C پیاده‌سازی نموده است. در پیوست الف، فرمت‌های تصویر آورده شده است. در پیوست ب، تئوری رنگ و مدل‌های رنگی آمده است و بالاخره در پیوست پ، مسائل متعددی با #C حل گردیده است.

 ۲۶۵ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-92254-4-6 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۱۲۷۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با گرافیک رایانه‌ای و کاربردهای آن
فصل دوم: سیستم‌های گرافیکی
فصل سوم: آشنایی با زبان #C و گرافیک
فصل چهارم: مبناهای خروجی گرافیکی
فصل پنجم: تبدیلات هندسی
فصل ششم: دید دو بعدی
فصل هفتم: پردازش تصاویر دیجیتال
فصل هشتم: عملیات روی تصاویر دیجیتال
پیوست الف: فرمت‌های تصویر
پیوست ب: تئوری رنگ و مدل‌های رنگی
پیوست پ: مسائل حل شده
منابع

راهنمای دانلود کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C

برای دانلود کتاب گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گرافیک رایانه‌ای با زبان برنامه‌نویسی #C
ali noori
۱۳۹۹/۴/۱۵
عالی بود پیشنهاد می‌کنم این کتاب را مطالعه نمایید
Yusuf Mollazhi
۱۳۹۸/۹/۲۳
بسیار عالی و اموزنده
کورش حسینی
۱۳۹۸/۳/۲۰
عالی. به تجربیات اضافه میشه اما چرا در WPF فعالیتی انجام نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)