دانلود کتاب گرامر انگلیسی پیشرفته و کاربردی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گرامر انگلیسی پیشرفته و کاربردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گرامر انگلیسی پیشرفته و کاربردی

کتاب گرامر انگلیسی پیشرفته و کاربردی نوشته‌ی سعید کیان پور و پریناز روحانی منش، صفر تا صد گرامر زبان انگلیسی را به شما می‌آموزد و باعث می‌شود که شما این زبان را سریع‌تر و تأثیر‌گذارتر از تمام روش‌هایی که پیش از این امتحان کرده‌اید، فرا گیرید. وقتی شما به دستور زبان انگلیسی مسلط باشید قادر به درک بسیاری از مطالب خواهید بود.

این روزها اهمیت دانستن زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست؛ اما آموختن و تسلط به آن همیشه دغدغه‌ی بسیاری از افراد بوده است. در حالی که یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند بسیار ساده‌تر از چیزی باشد که شما تصورش را دارید! با به کار بردن روش صحیح یادگیری، پشتکار و تمرین به مرور زمان به آسانی به آن مسلط خواهید شد و می‌توانید مکالمات را درک و به راحتی صحبت کنید. از جمله اصول اولیه‌ای که برای درک مطلب و به شیوه‌ای صحیح صحبت کردن، ضروری محسوب می‌شود، یادگیری دستور زبان انگلیسی یا گرامر است.

دستور زبان مجموعه‌ای از روش‌ها و ضوابط موجود در زبان انگلیسی محسوب می‌شود که در میان کلمات، جمله‌ها و... حاکم است. برای مثال دسته‌بندی واژه‌ها به فعل، اسم، فاعل و... جزء دستور زبان است. دستور زبان قالب و ساختمان زبان انگلیسی است. این زبان به مرور زمان دستخوش تغییر شده و یا به بیانی دیگر دستور زبان انگلیسی می‌تواند جلوه‌ای از زبان انگلیسی در یک دوره زمانی معین باشد. با مطالعه کتاب گرامر انگلیسی پیشرفته و کاربردی (Advanced And Practical English Grammar) از معلم و کتاب‌های دیگر بی‌نیاز خواهید بود و قدم به قدم و به طریقی صحیح و اصولی به گرامر زبان انگلیسی مسلط خواهید شد.

 ۱۶۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-219-251-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

زمان­‌ها
افعال ناقص
موارد استعمال wish
جملات شرطی
نقل قول‌ها
معلوم و مجهول
ضمایر مفعولی
صفات و ضمایر ملکی
کلمات استفهام
اسم‌ها
صفت
قید
ضمایر موصولی و ضمایر ربط
ضمایر انعکاسی و تاکیدی
حروف اضافه
حرف تعریف معین The
اسم مصدر
نکات ویژه گرامری
لغات کتاب 504
لغات کتاب Essential Words For The Toefl
منابع

راهنمای دانلود کتاب گرامر انگلیسی پیشرفته و کاربردی

برای دانلود کتاب گرامر انگلیسی پیشرفته و کاربردی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گرامر انگلیسی پیشرفته و کاربردی

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.