دانلود کتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش

عکس جلد کتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش

کتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش نوشتۀ جانت لبلانس و لوییس دیکسون، اطلاعاتی مهم در مورد نیازهای اولیه‌ کودکان در ورزش را فراهم می‌کند. تمرکز این اثر بر کودکان رده‌ی سنی 6 تا 12 سالی است که دوست دارند وارد دنیای ورزش شوند؛ چرا که هر کودکی در یک‌ زمان خاص و با سرعتی متفاوت پیشرفت می‌کند.

مباحث کتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش (Straight talk about children and sport) با یک سؤال آغاز شده و در ادامه، پاسخ آن سؤال نوشته شده است. هر پاسخ یک منطق و پایه برای خواننده فراهم می‌کند. بعضی از اطلاعات ورزشی تأثیری ماندگار بر روی کودک می‌گذارد.

با خواندن این کتاب، شما اولین و مهم‌ترین گام را به‌ سوی تضمین این که کودکان‌تان از تجارب مثبت ورزشی لذت ببرند، برداشته‌اید. به‌ عنوان پدر و مادر، مربی یا معلم، شما مسئولیت بسیار زیادی در قبال انواع تجاربی که جوانان در محیط ورزشی با آن روبرو می‌شوند دارید.

بیشتر مفاهیم این کتاب ممکن است برای شما آشنا باشد؛ چون حس مشترک و مشاوره را ارائه می‌دهد. با این‌ حال، به یاد داشته باشید هیچ‌چیز معمول در مورد حس مشترک وجود ندارد. موضوعات از پرسش‌هایی انتخاب‌ شده‌اند که هر کدام از آن‌ها برای مربی و یا معلم ممکن است پیش آید.

جانت لبلانس (Janet LeBlanc) و لوییس دیکسون (Louise Dickson) پاسخ‌ها را دقیقاً با دریافت جواب و ارائه‌ی مبنایی برای تصمیم‌گیری ارائه داده‌اند. کتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش را می‌توان در یک نشست خواند؛ ولی هر موقع سؤالی پیش می‌آید باید آن را مبنا قرار داد. موضوعات مشابه جمع‌بندی شده‌اند؛ بنابراین بررسی یک موضوع مهم ممکن است منجر به کشف مسائل مرتبط شود. اگر می‌خواهید در مورد یک موضوع، مطالعه‌ی بیشتری داشته باشید، در پایان هر بخش، مراجع ذکر شده است.

امید است این کتاب برای والدین، مربیان و معلمان، از جهاتی تجربه‌ای لذت‌بخش ایجاد کند و عشق به ورزش را در کودکان به‌ گونه‌ای پرورش دهد که در طول زندگی آن‌ها ادامه‌ یابد.

فهرست مطالب

فصل اول: کودکان و ورزش
فصل دوم: شرکت‌ کنندگان در ورزش
فصل سوم: چگونه کودکان بزرگ می‌شوند و رشد می‌کنند؟
فصل چهارم: ذهن کودک
فصل پنجم: آسیب‌های ورزشی در کودکان
فصل ششم: نقش والدین و مربیان در ورزش

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش
نویسنده،
مترجمبهنوش وزیریان، مجید یاریان
ناشر چاپیانتشارات خلیج فارس
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۱۱
زبانفارسی
شابک978-964-7502-50-4
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های علوم تربیتی، کتاب‌های ورزشی

نظرات کتاب گفتگویی پیرامون کودکان و ورزش

مجید یاریان کوپایی
۱۳۹۷/۴/۲۴
کتاب مفیدی است
مشاهده همه نظرات ۱