دانلود کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)

  • از: محمدجواد مهری
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)

اثر حاضر درباره دغدغه  20 ساله ( از سال 1368 - تا سال 1388 )؛ امام جامعه و ولیّ امر حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) از آغاز دوران رهبری و ولایتشان است؛ یعنی جنگ نرم.

این اثر درقالب  بیش از 50 پرسش وپاسخ تدوین گردیده است که توسط دانشجویان به عنوان افسران جنگ نرم در نوروز 1389 در منزل نویسنده طرح و پاسخ داده  شده است.

معظم له از همان اوائل زعامت و ولایتشان (سال 1368) با تعابیر مختلفی چون {تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، قتل عام فرهنگی، ناتوی فرهنگی وچند سال اخیر، جنگ نرم}؛ دشمنی دشمن را گوشزد نمودند.

مقام معظم رهبری سرانجام درسال 1388 چهار دیدار با ( دانشجویان ، اساتید ، هنرمندان، و نمایندگان خبرگان رهبری) داشتند؛ وی در دیداری که با دانشجویان و نخبگان علمی کشور در تاریخ 8/6/88 داشتند، برای اولین بار بحث جنگ نرم را مطرح فرمودند، سپس حضرت آقا دو دیدار دیگر در تاریخ  8/6/88  با اساتید دانشگاه‌ها و در تاریخ  14/6/88 با جمعی از هنرمندان و شعرا داشتند، که بحث جنگ نرم را تبیین و سپس در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری در تاریخ 2/7/88  از اهداف دشمن در جنگ نرم پرده برداشتند.

این چهار دیدار که در طول یک ماه اتفاق افتاد؛ روی نکات خوب، کلیدی و حساسی دست گذاشتند که به برخی از آنها اجمالاً اشاره می‌کنیم:

1. جنگ نرم راست است و واقعیت دارد.

2. این جنگ بر علیه انقلاب، امام و همه آرمان‌های امام و انقلاب است.

3. از این جنگ تعبیر به جنگ عظیم فرمودند.

4. معظم له فرمودند، من از سال 67 نسبت به این نقشه‌ی دشمن تذکر و هشدار داده ام، در واقع طرح این بحث، دغدغه و قصه‌ی پر غصه‌ی 20 ساله‌ی مقام معظم رهبری بود.

5. نخبگان فکری جامعه را مورد خطاب قرار دادند که باید به میدان بیایند.

6. در این بیانات از دانشجویان به عنوان افسران جوان در مقابله با جنگ نرم و از اساتید به عنوان فرماندهان جبهه مقابله با این جنگ یاد نمودند.

7. همچنین وظیفه دانشجویان و اساتید را تبیین فرمودند.

8. در دیدار اعضای مجلس خبرگان هم مفصلاً به خطوط اصلی دشمنان و اهداف آنها در جنگ نرم اشاره داشتند.

 ۱۶۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-5781-46-9 

چاپ ۱۳۸۹: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)

برای دانلود کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب   گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)
مهدی خرم
۱۳۹۶/۵/۲۴
عالی است. دستتون درد نکنه. متشکر
علی رضا
۱۳۹۶/۵/۱۶
کتاب خیلی خوبی است توصیه میکنم
hadis N
۱۳۹۶/۱/۴
کتاب مفیدیه ولی کاش کاری می‌کردید که کتابی را که در حال مطالعه هستیم در صدر کتابخانه شخصی قرهر بگیره و قرار نباشه با دانلود کتابهای دیگه کتاب درحال مطالعه بین بقیه کتب گم بشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)