دانلود کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر

  • از: زینب محمودی
  • ناشر: نشر جمال
  • ۳۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر

سال ها بود که با شرکت در جلسات عزای سالار شهیدان، از زلال معارف ناب اسلامی سیراب می شدم و به برکت یاد آن امام، جان می گرفتم و معطّر می گشتم. پس از حضور در حوزه علمیه خواهران لردگان، خودم نیز به جمع نوحه سرایان حضرت سیّدالشهدا پیوستم و در برخی جلسات مذهبی بانوان، به انجام وظیفه پرداختم.

تقدیر چنین رقم خورد که چند سال بعد در جوار کریمه اهل بیت علیه السلام حضرت فاطمه معصومه علیهم االسلام مأوا گرفتم و در شهر قم (شهر خوبان و صالحان) رحل اقامت بیفکنم. پس از این بود که در کلاس های مدّاحی سازمان تبلیغات شرکت کردم و به خاطر علاقه فراوانی که به هنر مدّاحی داشتم، در کلاس، به رتبه ی نخست رسیدم. در طی این جلسات آموزشی به نیازهای فراوانی در این زمینه پی بردم. یکی از این نیازها، کتاب جامعی بود که در دو ماه محرم و صفر بتواند ذاکر اهل بیت علیه السلام را از کتاب های دیگر بی نیاز سازد.

 ۲۱۸ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-202-151-2 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر

برای دانلود کتاب گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گلچین مداحی محمودی: مجموعه اشعار دوماهه محرم و صفر
oli ver
۱۳۹۷/۶/۸
سلام هرکسی که برای آقا امام حسین علیه السلام قدمی برداره ضررنمیکنه چه برسه به اینکه بخوای نام مبارک ایشون به هر طریقی نشر بدی اجرتون بی‌مزد نخواهد ماند. ان شالله
Sohrab Naeimi
۱۳۹۷/۶/۱۱
بسیار عالی ممنونم
حسین اکبری
۱۳۹۷/۹/۸
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)