دانلود کتاب یکشنبه‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یکشنبه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یکشنبه‌ها

کتاب یکشنبه‌ها به قلم شیدا اکبریان، داستان عاشقانه‌ی زوجی به نام‌های مهناز و مهرداد و پستی و بلندی زندگی آن‌ها را به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب یکشنبه‌ها می‌خوانیم:

بعد از کلاس وقتی همه‌ی بچه‌ها رفتن توی راهرو صداش زدم و هدیه رو بهش دادم، با اکراه قبولش کرد اما چند روز بعد اتفاقی کتاب رو توی قفسه‌ی کتاب‌های گوشه‌ی سالن آموزشگاه دیدم. اولش گفتم شاید اون نباشه اما وقتی بازش کردم خط خودم رو توصفحه‌ی اولش دیدم که یه مصرع از سهراب نوشته بودم "زندگی شاید آن لبخندیست که دریغش کردیم"

خیلی بهم برخورد، اون کتاب هدیه بود برای خودش، برای آموزشگاه نخریده بودم برش داشتم و گذاشتمش توی کیفم. انقدر ناراحت بودم که اونروز سر کلاس یک کلمه حرف نزدم حتی سعی می‌کردم بهش نگاهم نکنم. متوجه شده بود، کلاس که تموم شد صدام کرد، جلوی میزش رفتم و بدون هیچ حرفی ایستادم که دلیل صدا کردنش رو بهم بگه. با لحن آرومی گفت: چیزی شده؟

بغض ته گلوم اجازه نمی‌داد بیشتر از یک کلمه حرف بزنم یه "نه" کوتاه گفتم و از کلاس بیرون رفتم.

مستقیم به خونه‌ی پریسا رفتم و با گریه براش تعریف کردم که چیشده. عصبانی شده بود و مهرداد بیچاره رو فحش می‌داد. می‌گفت دیگه کلاس نرو فراموشش کن می‌گفت اصلا من غلط کردم گفتم بهش نشون بده دوستش داری این آدم ارزش این همه علاقه رو نداره، می‌گفت تو که این همه کم محلی دیدی چرا بازهم برا تولدش کادو خریدی؟

اون می‌گفت و می‌گفت ولی نمی‌دونست تو دل من چه خبره. من می‌خواستم مهرداد بفهمه دوستش دارم حتی اگه رفتارش رو باهام تغییر بده، تولدش یادم می‌مونه حتی اگه دیگه راجع به مسائلش باهام حرف نزنه. اما خب بعد از کلی حرف زدن با پریسا دیدم تا حدودی درست میگه و حالا که نمیتونم قید کلاس و دیدنش رو بزنم بهتره حداقل یکم کم محلی کنم و چندوقت کاری باهاش نداشته باشم.

 ۲۰۹ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-968905-9 

چاپ ۱۳۹۲: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب یکشنبه‌ها

برای دانلود کتاب یکشنبه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یکشنبه‌ها

نظرات کتاب یکشنبه‌ها

mary R
۱۳۹۹/۱۰/۱۱
بااحترام به نویسنده محترم و نظرات نوشته شده، بیشتر شبیه خاطره‌های پراکنده بود که شدیدا سرهم شده بود فقط برای کتاب شدن، اصلا خوب نبود
Amir naderii
۱۳۹۹/۵/۱۶
بی نظیر👌 لذت برم👏
Negin Mohammadi
۱۳۹۹/۷/۲۴
خیلی عالی لذت بردم
مشاهد همه نظرات (۳)