دانلود کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی

  • از: بهنام محقق
  • ناشر: انتشارات جنگل
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی

کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی نوشته‌ی بهنام محقق، با ارائه‌ی راه‌حل‌های کاربردی و عملی در مدت 30 روز به شما کمک می‌کند تا افکار منفی و عادات کما‌ل‌گرایی خود را دور بریزید و به آرامش برسید.

افراد منفی‌گرا به صورت غیرقابل کنترل در ذهنشان منفی‌‌بافی می‌کنند. آن‌ها بدون اینکه خودشان بدانند فقط نکات منفی آدم‌ها را می‌بینند و این توانایی را دارند که حتی در مثبت‌ترین شرایط هم نکته‌ای منفی در ذهن خود پیدا کنند و یا بسازند. اینگونه افراد نه تنها از زندگی اطرافشان لذتی نمی‌برند بلکه باعث ناراحتی در اطرافیانشان هم می‌شوند.

سخت پسند بودن و پشیمانی از انتخاب‌ها، غر زدن زیاد، مشاهده نکات منفی در هر شرایطی، وسواس به اینکه همه چیز باید قرینه باشد، خرافه‌های شخصی، خوشحال نشدن از دریافت هدیه و داشتن تولد و جشن، نگرانی از قضاوت دیگران و کمال‌گرایی، جزو عادت‌های ناشایست افراد منفی‌گرا و کمال‌گرا می‌باشد.

کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی مناسب چه کسانی است؟

کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی (60 simple to stop laziness in 30 days) برای افرادی منفی‌گرا و کمال‌گرایی مناسب است که از این نحوه‌ی زندگی خسته شدند و می‌خواهند خود را تغییر دهند.

در بخشی از کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی می‌خوانیم:

از این مغازه به مغازه بعدی می‌رفتیم و ظاهراً با دیدن لباس‌های دیگه، نه تنها کار خرید کردن آسون‌تر نمیشد و انتخاب‌های جدیدتر کمکی نمی‌کردند بلکه شرایط هر لحظه بدتر می‌شد و با دیدن هر پیراهنی چند فاکتور به فاکتورهای قبلی خرید مینا اضافه می‌شدند. که در مغازه بعدی باید به دنبال همه‌ی فاکتورها در یک پیراهن بیچاره می‌گشت در حالی که خُب همه‌ی ویژگی‌های خوب که در یک پیراهن جمع نمی‌شدند مثلاً یک مغازه قیمت مناسبی داشت، مغازه دوم رنگ مناسبی رو ارائه می‌کرد، مغازه سوم طرح جالبی رو پیش روی ما گذاشت، مغازه چهارم سایز لباس عالی بود، مغازه پنجم مدل و برند خوبی داشت، مغازه ششم مدل آستین‌ها جدید بود، مغازه هفتم یقه پیراهن شکیل بود، مغازه هشتم امکان پرو کردن داشت، مغازه نهم جنس نازک و خنک رو نشون ما دادند و... متأسفانه تک تک ویژگی‌ها که در هر مغازه دیده می‌شدند عالی بودند و تعداد مغازه‌های بازدید شده، داشت از 100 عدد می‌گذشت و ما هنوز نتونسته بودیم یک پیراهن بخریم و حداقل 4 ساعت گشت زده بودیم.

بدتر از همه اینکه دیگر مجبور بودیم به دنبال ترکیبی از همه‌ی ویژگی‌های قبلی که تو مغازه‌ها دیده بودیم باشیم. وارد مغازه شدیم و بعد از دیدن و چک کردن بیش از 10 پیراهن که هر کدام نقاط ضعف و قوتی داشتند نتونستیم به نتیجه‌ای برسیم که دوست عزیزمون یکیشون رو بخره.

 ۵۶ صفحه، ۸۰۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-238-109-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

عادات مربوط به کمال‌گرایی و منفی‌گرایی و راهکارهای عملی ترک آن‌ها
گفتار آزاردهنده و روش مواجهه درست با اما گوها
تمرینات جادویی رفع عادات منفی‌گرایی و کمال‌گرایی
تمرین شماره‌ی یک
تمرین شماره‌ی دو
تمرین شماره‌ی سه
تمرین شماره‌ی چهار
بودجه‌بندی زمان برای انسان‌ها به منظور استفاده عالی و بهینه از عمر
کلام آخر
الف) تمرینات جادویی رفع عادات منفی‌گرایی و کمال‌گرایی
ب) تمرین مقابله با اما‌ی منفی دیگران
ج) 5 گانه‌ی رشد به ترتیب و همه روزه انجام شود
د) همزمانی 4 گانه مهم زندگی جمعی در خانواده‌ها

راهنمای دانلود کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی

برای دانلود کتاب 60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  60 راهکار فوری، ساده و قطعی برای مثبت اندیش شدن و رفع عادات منفی بینی و کمال گرایی
رویا توکلی
۱۳۹۹/۷/۱۸
آموزنده و اثر گذار بود
haniye heydari
۱۳۹۹/۷/۱۸
مختصر و مفید بود
رضا کریمی
۱۳۹۹/۷/۱۸
این کتاب خیلی عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)