دانلود کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی

کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی نوشته‌ی فرشید طهماسبی و امیر وزینی طاهر مجموعه‌ای از واژه‌های کاربردی و ضروری در حوزه‌ی ورزش را به دو زبان فارسی و انگلیسی و همراه با تلفظ و تصاویر مرتبط دربردارد.

درباره‌ی کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی:

بدون تردید زبان یکی از مهم‌ترین نعمت‌های بشر و قوی‌ترین ابزار ارتباطی در میان افراد جوامع مختلف بوده و هست. بر این اساس فراگیری زبان به عنوان پیش نیاز اصلی برای دسترسی به منابع دانش سایر ملت‌ها تلقی می‌شود. در این میان گستردگی استفاده و احتمالا سهولت یادگیری زبان انگلیسی، باعث شده تا فراگیران و دانشجویان زیادی به یاد گرفتن این زبان روی آورند.

از جمله کتاب‌های اثر بخش در حوزه یادگیری زبان انگلیسی می‌توان به کتاب‌هایی اشاره کرد که در آن‌ها واژه‌ها و اصطلاحات ضروری به صورت عمومی و تخصصی ارائه شده‌اند. طبیعی است هر رشته علمی نیاز به معرفی واژه‌های تخصصی حوزه خود دارد و رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی نیز شامل این موضوع می‌شوند. پیشرفت و توسعه‌ی هر روزه‌ی ورزش و علم آن در میان افراد مختلف جامعه باعث شده تا جامعه علمی - ورزشی کشور مسئولیت خود در قبال پاسخگویی به نیازهای روز آمد این حوزه را بیش از پیش احساس کند.

کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای دانشجویان و مربیان شاغل در رشته‌های مختلف ورزش و علوم ورزشی و برای رشد یادگیری زبان تخصصی در این حوزه‌ها تهیه و ارائه شده است.

 ۱۹۸ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5751-30-7 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مولفان
راهنمای تلفظ
واژه‌های ضروری
عبارات پرکاربرد (پیوست الف)
عبارات پرکاربرد (پیوست ب)

راهنمای دانلود کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی

برای دانلود کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی

نظرات کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی

baran chegini
۱۴۰۰/۲/۱۸
سلام. من راستش کتاب صوتی رو میخواستم
مشاهد همه نظرات (۱)