دانلود کتاب 7 درس ثروتمند شدن: درس‌هایى از معلمان «راز»


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 7 درس ثروتمند شدن: درس‌هایى از معلمان «راز» و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 7 درس ثروتمند شدن: درس‌هایى از معلمان «راز»

کتاب 7 درس ثروتمند شدن: درس‌هایى از معلمان «راز» به قلم جک کنفیلد و باب پراکتور و مایکل برنارد بکویت، فرصتی استثنایى در اختیار شما قرار می‌دهد تا به کمک آن بدانید از چه راه‌هایی می‌توان به ثروتمند رسید.

باب پراکتر (Bob Proctor)، جک کانفیلد (Jack Canfield) و مایکل برنارد بکویت (Michael Beckwith) در تلاشند تا در کتاب 7 درس ثروتمند شدن (7lessons of getting rich) مطالبی را در اختیار شما قرار دهند که به کمک آن بتوانید به چیزی که همیشه آرزویش را داشتید دست پیدا کنید.

آنچه در کتاب 7 درس ثروتمند شدن می‌آموزید:

- با نیروی پنهانی درونی‌تان آشنا می‌شوید.
- با استفاده از دو کلید، می‌توانید راز توانگری را آشکار سازید.
- چگونگی تعیین هدف‌های صحیح برای بهبود شرایط زندگی‌تان را یاد می‌گیرید.
- قانون جذب را درک می‌کنند و آن را برای رسیدن به اهداف‌تان در اختیار می‌گیرید.
- در یک پروسه قدم به قدم.. قانون جذاب را تحت کنترل در می‌آورد و با آن به توانگری می‌رسید.
- با سه نیروی قدرتمند آشنا می‌شوید که کمک می‌کنند تا با سرعت بیشتری به خواسته‌هایتان برسید.

در بخشی از کتاب 7 درس ثروتمند شدن می‌خوانیم:

‌محققین دریافتند بیمارانى که تحت عمل جراحى ساختگى قرار گرفته بودند، میزان خلاصى از دردشان، دقیقاً به اندازه کسانى بود که تحت عمل جراحى واقعى قرار گرفته بودند. این‌طور به نظر مى‌رسد که بهبودى بیماران درد مفاصل، در ذهن‌شان صورت مى‌گیرد.

باور، اسبابى قدرتمند است و مى‌تواند براى انجام بسیارى از کارها، فراتر از بهبود بیمارى‌هاى جدى، به کار گرفته شود. باور، وقتى با درخواست ترکیب شود، ابزار قدرتمندى مى‌شود و کمک مى‌کند تا از قانون جذب، براى وقایع و پیش‌آمدهایى که آرزو دارید به زندگى‌تان بیایند، استفاده کنید. بدون باور، شما قادر به استفاده از قانون جذب، آن چنان که باید، نخواهید بود. نداشتن باور باعث بروز افکارى مى‌شود که مخالف جذب رویدادهاى دلخواه زندگى‌تان است.

اگر شما معمولا ورشکسته هستید، ممکن است تعیین این هدف که در طى 5 سال میلیونر شوید، برطبق سیستم باورتان خیلى دشوار باشد. اگر یک میلیون دلار درخواست کنید، ولى باور نداشته باشید که مى‌توانید آن را سریع به دست آورید، هدف‌تان بیهوده است.

براى اینکه بتوانیم باورهاى قوى را متوجه هدف‌هاى بزرگ کنیم، نیاز به یک روح قوى داریم. ولى هر کسى مى‌تواند سیستم باورش را پرورش بدهد تا رشد کند و قوى‌تر شود. شما باید با تعیین یک هدف که هیجان‌زده‌تان مى‌کند، شروع کنید. چیزى که آرزو دارید و همچنین، چیزى که باور آن براى‌تان ممکن است. از ورشکستگى تبدیل به میلیونر شدن، ممکن است خیلى دور باشد. ولى تعیین هدف حرکت از ورشکستگى به سوى داشتن 10 میلیون در بانک، امکان‌پذیر است.

اگر مى‌توانید باور کنید که این کار ممکن است، پس ممکن است. شما براساس احساسات درونى خواهید فهمید که آیا هدفى که تعیین کرده‌اید درست است یا خیر.

 ۱۳۴ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-96630-6-7 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه‌ى مترجم
درس 1 / علم ثروتمند شدن
درس 2 / افکار، مى‌توانند شرایط زندگى‌تان را تغییر دهند
درس 3 / چگونه افکارتان را کنترل کنید
درس 4 / اهداف‌تان رابا افرادى که اهمیت دارند، در میان بگذارید
درس 5 / فرایندى براى توانگر شدن
درس 6 / نیروى درخواست، باور و توقع
درس 7 / راز توانگرى

راهنمای دانلود کتاب 7 درس ثروتمند شدن: درس‌هایى از معلمان «راز»

برای دانلود کتاب 7 درس ثروتمند شدن: درس‌هایى از معلمان «راز» و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  7 درس ثروتمند شدن: درس‌هایى از معلمان «راز»

نظرات کتاب 7 درس ثروتمند شدن: درس‌هایى از معلمان «راز»

یزدان زین الدین
۱۳۹۹/۱/۱۳
کتاب خوبیه اصولا جک کنفیلد مطالب خوبی رو با مثال‌های گوناگون مینویسه. و در تمام کتاب هاش ب شیوه ایی زیرکانه برای کتاب سوپ جوجه برای روح بازاریابی میکنه 😁اما کتاب، کتاب خوبیه میتونید نتیجه بگیرید. قسمت اقدام رو به بخش‌های پایانی کتاب موصول کرده که تو حافظه مخاطب بمونه ولی تمام قسمت‌ها به اندازه عمل مهم هستن. متاسفانه بیشتر ما اقدام رو نادیده میگیریم یا دلسرد میشیم چون تحت تاثیر محیط اطراف (خانواده، دوستان، موقعیت، ناامیدی و... ) قرار میگیریم اما رمز موفقیت غلبه بر بن بست‌های زندگیه.... موفق و پیروز باشید...
S Beigi
۱۳۹۹/۵/۲۶
کتابی است که برای خودباوری و ایجاد حس مثبت نگارش شده. اما باید با تمام وجود گفته هاش رو به ذهن بسپارید تا روی شما هم تاثیر بذاره. 👍🏻یکی از بهترین کتاب هاست. توصیه میشه از دستش ندید.
هما آراد
۱۳۹۹/۱/۲۹
این کتاب فوق العادس و کمک میکنه آدم دیدشو نسبت به زندگی وسختی‌های اون تغییر بده تا بتونه لذت بیشتری از زندگی ببره و خواسته هاشو با قانون جذب بدست بیاره
مشاهد همه نظرات (۱۰)