دانلود کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع)

  • از: شادی سرهرودی
  • ۲۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع)

کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع) به قلم شادی سرهرودی سومین قصه از مجموعه داستان‌های قرآن کریم برای کودکان و نوجوانان است و ماجرای مشکل دو برادر را به تصویر می‌کشد که حضرت داوود (ع) به آن‌ها کمک می‌کند.

موضوع کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع) چیست؟

این داستان ماجرای دو برادر است که با هم اختلاف پیدا می‌کنند و به صورت غافلگیرانه به ملاقات حضرت داوود می‌روند تا از او تقاضای کمک کنند.

خداوند متعال در قرآن کریم شرح این حادثه را در آیات شریفه هفدهم تا بیست و ششم سوره مبارکه ص (سوره سی و هشتم قران کریم) به اختصار و زیبایی بیان فرموده است.

کودکان و نوجوانان در این داستان با تاثیر ترس و اضطراب بر تفکر و تصمیم‌گیری، اهمیت توبه و احساس پشیمانی از اشتباه و همینطور لطف و بخشش بی‌پایان در زندگی آشنا می‌شوند.

کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع) مناسب چه کسانی است؟

این داستان آموزنده به زبان عامیانه برای کودکان و نوجوانان بازنویسی شده است و تلاش بر این بوده که کودکان و نوجوانان علاوه بر آشنایی با این بخش از آیات شریفه سوره ص و شخصیت والای حضرت داوود علیه السلام مفاهیم مهم بسیاری را بیاموزند تا آن‌ها را در زندگی روزمره خود به صورت عملی پیاده کنند.

در بخشی از کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع) می‌خوانیم:

مرد گفت: "ای پیامبر خدا! همین الان برات می‌گم. اختلاف من و برادرم دقیقا بر سر همین گوسفندان هست. برادرم تازگی‌ها اخلاق بسیار عجیبی پیدا کرده! هر روز میاد پیش من و می‌گه: "ببین برادر، من نود و نه تا میش دارم و تو فقط یکی! وقتی تو فقط یک میش داری و نگهداری اون یک میش به جز زحمت برات فایده‌ای نداره، دست از سر این میش بردار و اون رو به من بده تا من ببرم و در کنار میشهای خودم ازش نگهداری کنم. در واقع داشتن این میش برای تو فقط دردسره و هیچ فایده‌ای برات نداره.

مرد چند لحظه‌ای سکوت کرد و وقتی احساس کرد حضرت داوود علیه السلام کاملا متوجه حرف‌هاش شده ادامه داد و گفت: "ای داوود عادل! ‌ای پیامبر خدا! برادر من خیلی بهتر از من صحبت می‌کنه و من اصلا توان بحث کردن با او رو ندارم. برادرم معمولا دلایلی برای من میاره که من با این که مخالف حرف‌هاش هستم ولی نمی‌تونم با حرفش مخالفت کنم. این مسئله من رو خیلی ناراحت می‌کنه. به همین دلیل پیش تو اومدیم تا همونطور که گفتم به ما کمک کنی و فکری به حال این مشکل بین ما بکنی تا اختلاف بین ما دو تا برادر حل بشه. "

 ۱۷ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع)

برای دانلود کتاب 99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  99+1 گوسفند و قضاوت پر ماجرای حضرت داوود (ع)
علی فراستی
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
خوب بود ولی نیمه تمام موند
Hanane Torabi Torabi
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
خوب بود ولی قضاوت اون دوبرادر ناتموم موند
خیلی دوست داشتم بدونم حضرت داوود (ع) چگونه اون دوبرادر رو قضاوت میکنن ونتیجه چی میشه
پرهام نوری
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
عالیه دمتون گرم 👌👌👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)