دانلود کتاب Animals Farm (حیوانات اهلی)

  • از: زهرا نوید
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب Animals Farm (حیوانات اهلی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب Animals Farm (حیوانات اهلی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Animals Farm (حیوانات اهلی)

کتاب Animals Farm (حیوانات اهلی) نوشته‌ی زهرا نوید، مناسب کودکان و نوجوانان رده‌ی سنی (الف) و (ب) است که در ابتدای راه یادگیری زبان انگلیسی هستند.

در این کتاب مفهومی به کمک تصاویر کودکانه، اسامی حیوانات اهلی مزرعه و محل زندگی آن‌ها شامل گوسفند، گاو، قورباغه، موش و گربه معرفی می‌شوند. دقت در جزئیات تصاویر، ذهن کودک را فعال کرده و سبب می‌شود درک بهتری از موضوع داشته باشد.

کتاب‌های داستان به زبان ابتدایی انگلیسی، برای مهارت Reading بسیار مفید و کاربردی هستند و موجب می‌شود کودکان و نوجوانان آشنایی بیشتری با جمله‌بندی‌ها و کلمات انگلیسی داشته باشند و مشوق خوبی برای یادگیری زبان در کودکان می‌باشد. همچنین این کتاب تصاویر جذابی دارد که کودک و نوجوان را مجذوب خود می‌کند.

 ۱۳ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
شابک: 978-600-9870-45-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب Animals Farm (حیوانات اهلی)

برای دانلود کتاب Animals Farm (حیوانات اهلی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Animals Farm (حیوانات اهلی)