دانلود کتاب Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها)

  • از: لوسی مود مونتگمری
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها)  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها)  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها)

کتاب Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها) نوشته‌ی لوسی مود مونتگمری، پنجمین جلد از مجموعه هشت جلدی آنی شرلی است که در سال ۱۹۱۷ منتشر شد و حوادث زندگی آنی را در مدت دو سال آغازین زندگی زناشویی‌اش با "گیلبرت بلایت" (از ۲۵ تا ۲۷ سالگی‌اش) روایت می‌کند.

کتاب با مراسم عروسی آنی در گرین گیبلز آغاز شده و با شرح حوادث زندگی مشترک آنی و گیلبرت در خانه جدیدشان (به گفته آنی "خانه رویایی")، در نزدیکی روستای گلن سنت مری (واقع در ۶۰ مایلی روستای آوونلی) ادامه پیدا می‌کند.

Description

Anne House of Dreams is the fifth book in the Anne of Green Gables series by L. M. Montgomery, A chronicle of Anne's early married life, as she and her childhood sweetheart Gilbert Blythe begin to build their life together

دسته story books،
 ۲۵۹ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها)

برای دانلود کتاب Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها)

نظرات کتاب Anne House of Dreams (آنی شرلی در خانه رویاها)

عماد عمادی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
قبلا چنین کتابهایی خوانده بودم سطح این کتاب متوسط هست احتمالا و کاش میشد از دیکشنری آنلاین داخل برنامه استفاده کرد قبلا همچنین برنامه‌ای را سراغ داشتم که بعد از انتخاب یک کلمه همان زمان و بدون خروج از صفحه معنی آن کلمات نمایان میشد.
farnaz bargharary
۱۳۹۷/۵/۷
خیلی خود داستان و جلد کتابش عالی و قشنگه!!! /لطفا کتاب‌های رمان (آنابل، رابرت، خانواده‌ی هادسون، خانواده‌ی پرون، ویلای انفلید، ویلای آمیتیویل و... ) رو بزارین
behnaz vilan
۱۳۹۷/۴/۱۲
لطفا کتابهایی را که به زبان انگلیسی هستند به زبان فارسی هم منتشر کنید وهمینطور کتابهایی صوتی را به صورت معمولی هم منتشر کنید با تشکر از شما
مشاهد همه نظرات (۱۲)